999 rezultate për

drecun

Provokon politikani serb: Kosova nuk është shtet, atje shkojmë pa pasaporta Kryetari i ashtuquajturës Komision Parlamentar për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar sot se qy
Kuvendi i Serbiës, pritet t'i përgjigjet Kosovës për Tribunalin Ideja e kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, për themelimin e një Tribunali Ndërkombëtar për gjenocidin e Ser
Dreçun tmerron serbët në Kosovë: Ndaj jush po përgatitet aksion Politikani serb, Milovan Dreçun, thotë se prania e forcave speciale të Policisë së Kosovës në Zubin Potok, është pjesë e
Drecun: Pavarësia e Kosovës është projekt i dështuar Kryetari i Komisionit Parlamentar në Serbi, Milovan Drequn ka thënë se territori i Kosovës është një gjenerator i paqënd
Serbia tërbohet nga bashkëpunimi i shqiptarëve Krijimin e pikave të përbashkëta kufitare ndërmjet Kosovës e Shqipërisë, zyrtari serb Milovan Drecun e ka quajtur heqje
Drecun tregon detaje nga udhëtimi i Vuçiç në Kosovë Kryetari i Komisionit Parlamentar për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka thënë se presidenti i Serbisë, A
Drecun: SHBA nuk kërkon njohjen e Kosovës Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Milovan Drecun në një intervistë për agjencinë e lajmeve FoNet, ka thënë se SHBA-ja në k
Drecun: Së shpejti Thaçi del para gjykatës Kryetari i Komisionit Parlamentar për Kosovë në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka thënë se aktakuzat ndaj pjestarët
Edhe Drecun si Vuçiç, nuk ngopen me bllokimin e Kosovës Shefi i Këshillit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë Milovan Drecun ka deklaruar me dëshpërim se Perëndimi çështjen e Kos
Shuhen shpresat për zbardhjen e vrasjes, pronari i makinës është i vdekur Hetimi për vrasjen e Oliver Ivanoviq duhet të shkojnë në dy drejtime – drejt Kadri Veselit dhe Uashington, pretendon në
Drecun flet frikshëm, Vucic mund ta pësojë gjatë vizitës në Kosovë Shefi i të ashtuquajturit Këshill për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, e ka konsideruar si të rrezikshme v
Drecun: Kemi 460 dëshmitarë për Specialen kundër UÇK-së Këshilli për Kosovën në Kuvendin e Serbisë ka themeluar Grupin e Punës dhe ai menjëherë ka vënë kontaktet me Gjykatën Sp
Drecun poshtëron politikanin boshnjak Kryetari i Komisionit Parlamentar për Kosovën, Milovan Drecun ka thënë se deklarata e anëtarit të presidencës së Bosnjë
Drecun: Gjykata Speciale do të gjykojë edhe Hashim Thaçin Kryetari i Komisionit parlamentar për Kosovën në Serbi, Milovan Drecun thotë se formimi i listës së avokatëve mbrojtës d
Drecun: Kosova fuqizohet nëse pranohet në INTERPOL Kryetari i komisionit parlamentar për Kosovën në Parlamentin e Serbisë, Milovan Drecun, ka thënë se përpjekjet e Kosovës
Dreçun arrestimin e djeshëm e kupton si mesazh për serbët Arrestimi i Bogdan Mitroviq në Suharekë është një shembull i frikësimit dhe mesazheve për serbët e dëbuar për mos kthim
Dreçun: Serbia nuk duhet të diskutojë për Ushtrinë e Kosovës Kryetari i të ashtuquajturës Komisioni Parlamentar për Kosovën, Milovan Dreçun, ka thënë se Serbia nuk duhet të diskutoj
Drecun: Në Bruksel nuk u bisedua për pavarësinë e Kosovës Kryetari i Komisionit Parlamentar për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka thënë për "RTS", tha se mesazhi
Dreçun i zhgënjyer nga deklarata e ministrit amerikan për Kosovën I ashtuquajturi "kryetar i këshillit të Kuvendit serb për Kosovën", Milovan Dreçun, ka thënë se ndihet i zhgënjyer pas d
Drecun: Franca duhet të lajmëronte Serbinë për arrestimin e Haradinajt, jo Kosovën Kryetari i Komisionit të Kuvendit të Serbisë për Kosovë dhe Metohi, Milovan Drecun, ka thënë se është veprim i mirë që a