999 rezultate për

drashkoviqit

Ish-drejtoresha e PTK-së, asistente e Drashkoviqit Ish-drejtoresha e Postë Telekomit të Kosovës (PTK), e dënuar për korrupsion në Kosovë tani po punon si asistente e kryet
Politkanët serb, grinden për Kosovën Përplasje të fortë kanë pasur ministri i jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiq me ish ministrin e jashtëm, tash lider i SPO-s,
Deklarata e Drashkoviqit destabilizuese për rajonin Zyra e përfaqësuesit ndërkombëtar për Bosnjën e Hercegovinën deklaratën e ministrit serbo-malazez Vuk Drashkoviq, me të
Arrestohen gazetarët që përcjellnin "vizitën private" të Drashkoviqit Qindra vezë janë hedhur në drejtim të eskortës së ministrit të jashtëm të Serbisë dhe Malit të Zi Vuk Drashkoviq derisa