999 rezultate për

drake

Papritur bota mësoj se ka një djalë, Drake ndan si rrallëherë foton e ëmbël (FOTO LAJM) Kanë kaluar plot tre vite nga ardhja në jetë e djalit bukurosh të Drake, të quajtur Adonis. Reperi, i cili më herët e
Po bën namin në rrjet, Justin Bieber përmend Selenën në këngën e fundit (VIDEO) Dy ditë më parë Drake dhe Dj Khaled sollën këngën e tyre “Pop star” me pjesëmarrjen e Justin dhe Hailey Bieber. 26-vj
Ylli i Bayernit "fluturon" nga gëzimi kur shikon që Drake i ka bërë "follow" në Instagram (VIDEO) Ylli i Bayern Munchen, Alphonso Davies pasi fitoj Ligën e Kampionëve, ka marrë një tjetër lajm të mirë. Super ylli i
Zhvishet Drake, vajzat e famshme që repri i ka bërë tatuazh (FOTO LAJM) Drake ka zbuluar të gjitha tatuazhet që mban në trup dhe na duhet të themi se janë një tribut i njerëzve më të rëndësish
Drake e quan Kylie Jenner "dashnore" publikisht dhe rrjeti po zien (FOTO LAJM) Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner në Nëntor të vitit që lamë pas u përfol për një lidhje me reperin e njohur Dra
Brenda rezidencës super luksoze të Drake (FOTO LAJM) Vila e Drake në Toronto, e cila u prezantua për Architectural Digest – një revistë mujore amerikane e themeluar që në vi
Papritur bota mësoj se ka një djalë, Drake ka diçka për të thënë për atësinë (FOTO LAJM) Për 2 vite me radhë Drake e mbajti të fshehtë faktin se është baba i një djali. Por disa javë më parë, reperi vendosi
Brenda rezidencës super luksoze të Drake (FOTO LAJM) Vila e Drake në Toronto, e cila u prezantua për Architectural Digest – një revistë mujore amerikane e themeluar që në vi
Bjond kaçurrels me sy bojëqielli, djali i "fshehtë" Drake është totalisht e kundërta e të atit (FOTO LAJM) Djali i Drake, Adonis ka bërë debutimin e tij të parë në Instagram, më shumë se dy vjet pas lindjes së tij. Reperi Dr
Drake sapo pohoi se Rihanna vazhdon të ndikojë në jetën e tij, ja pse Trekëndëshi i dashurisë Rihanna, Chris Brown dhe Drake është komentuar shpeshherë nga të gjithë fansat e tyre. Pas ndarj
Po Travis Scott çfarë mendon për raportin e përfolur të Kylie Jenner me Drake? (FOTO LAJM) Kylie Jenner dhe Travis Scott bënë bujë të madhe pas lajmit se kanë vendosur që të jetojnë të ndarë për një farë kohe!
Fansat e përzunë nga koncerti, reagon Drake (FOTO LAJM) Para pak ditësh reperi i njohur Drake surprizoi fansat duke u ngjitur në skenën e “Camp Flog Gnaë”, ku ata prisnin të ng
Çfarë po bën Rihanna me ish-ët e saj? Këngëtarja fotografohet në festën e Drake (FOTO LAJM) Së fundmi Drake mori me qira një klub nate në Los Angeles, ku ftoi miqtë e ngushtë dhe me ta festoi deri në orët e para
Drake bën tatuazh Beatles, kuptimi nxit debat në rrjet (FOTO LAJM) Drake ka bërë tatuazh të ri në dorën e tij. Kwngwtari bëri tatuazh grupin e njohur nga Liverpool Beatles në dorën e t
Melinda tallet keq me Taynën dhe Dafinën, kënga është e vjedhur nga Drake (VIDEO) Tayna dhe Dafina Zeqiri thyen internetin me këngën e tyre më të re “Bye Bye” që ishte dhe bashkëpunimi i tyre i parë.
I dështon magjia, vdes magjistari (FOTO LAJM) Një magjistar indian i cili u zhyt në lumë i lidhur me zinxhirë dhe litar u gjet i vdekur. Chanchal Lahiri, i njohur me
Njihuni me avionin marramendës të Drake (FOTO LAJM) Drake ka ndarë së bashku me ne avionin e tij privat, që kap shifrën marramendëse prej 220 milion $. Rapper-i Kanadez
Edhe pse jo zyrtare, Drake është artisti me më shumë kopje të shitura të albumit për vitin 2018 Reperi, këngëtari, teks shkruesi, aktori dhe interpretuesi Canadez është duke kaluar një nga vitet më të suksesshëm të k
Publikohet videoja, momenti kur Drake prek në pjesët intime një minorene (VIDEO) Ditët e fundit në rrjet, po qarkullon me shpejtësi një video që "kryqëzon" reperin Drake. Në video e cila është regj
Preku dhe puthi të miturën në skenë, fansat kryqëzojnë reperin Një video e Drake me një fanse në skenë, që ëshë filmuar disa vite më parë, po qarkullon me të shpejtë nëpër rrjete soci