999 rezultate për

dragoti

Mike apo rivale? Belinda pozon në rrugët e Barcelonës, Kejvina i lë komentin epik (FOTO LAJM) Modelja Belinda Dragoti tashmë njihet edhe si velina e emisionit "Xing me Ermalin". Bukuroshja zvendësoi Kejvina Kthe
Nuk do t'ju mungojë Kejvina, kjo është 'bisha' e re e Ermalit (FOTO LAJM) Pas vendimit të Kejvinës për tu larguar nga emisioni i Ermal Mamaqit, qindra vajza aplikuan për ti zënë vendin. Por
Bllokojnë urën e Dragotit, AK ndalon kalimin e neonazistëve grekë Aktivistët e Aleancës Kuqezi bllokuan të shtunën urën e Dragotit që lidh rrugën që të çon drejt Manastirit të Këlcyrës a
Masakroi me thikë kushëririn, “arrest me burg” për 26-vjeçarin Gjykata e Durrësit ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për 26-vjeçarin i cili masakroi me thikë kushëririn e tij
Bashkojnë forcat Stan Dragoti dhe Jim Belushi Stan Dragoti dhe Xhim Belushi, dy figurat botërore me origjinë shqiptare kanë nisur të bashkëpunojnë. Regjizori, Dragoti
Sten Dragoti: I Love Kosova Si "skipetar", Stan Dragoti përmbushi premtimin që i kishte dhënë vetes, të bënte homazhe