999 rezultate për

dragot

Halloween po afron, Belinda Dragoti transformohet në mënyrën më tërheqëse (FOTO LAJM) Edhe pak ditë kanë mbetur nga festa e Halloween-it, por që tani shumë adhurues të kësaj feste kanë filluar transformimet
Mike apo rivale? Belinda pozon në rrugët e Barcelonës, Kejvina i lë komentin epik (FOTO LAJM) Modelja Belinda Dragoti tashmë njihet edhe si velina e emisionit "Xing me Ermalin". Bukuroshja zvendësoi Kejvina Kthe
Po kalonin Vjosën në këmbë, i rrëmbeu rrjedha: Njëra mbytet, tjetra në spital Dy shtetase i ka rrëmbyer rrjedha e lumit Vjosë duke shkaktuar vdekjen e njërës prej tyre. Ndërkohë tjetra është transpo
Nuk do t'ju mungojë Kejvina, kjo është 'bisha' e re e Ermalit (FOTO LAJM) Pas vendimit të Kejvinës për tu larguar nga emisioni i Ermal Mamaqit, qindra vajza aplikuan për ti zënë vendin. Por
Eshtrat e ushtarit grek në Dragot? Historiani tregon të vërtetën Marrëveshja për zhvarrimin e eshtrave të ushtarëve grekë mesa duket nuk është e para. Sipas historianit Kastriot Der
Gjenden eshtrat e ushtarit grek në Dragot të Tepelenës Në Dragot të Tepelenës janë zbuluar eshtrat e para të ushtarëve grekë. Gërmimet për këto eshtra kanë nisur pikërisht
Zhvarrimi i ushtarëve grekë në Dragot, aktivistët çamë dalin në protesta Një grup qytetarësh në Dragot të Tepelenës me flamuj e pankarta në duar kundërshtojnë marrëveshjen e qeverisë shqiptare
Robert Aliaj i bën vetes fletë-rrufe (FOTO LAJM) Robert Aliaj, kohët e fundit ka shkaktuar një furtunë të madhe mes anëtarëve të jurisë dhe personazheve pjesëmarrëse në
Bllokojnë urën e Dragotit, AK ndalon kalimin e neonazistëve grekë Aktivistët e Aleancës Kuqezi bllokuan të shtunën urën e Dragotit që lidh rrugën që të çon drejt Manastirit të Këlcyrës a
Masakroi me thikë kushëririn, “arrest me burg” për 26-vjeçarin Gjykata e Durrësit ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për 26-vjeçarin i cili masakroi me thikë kushëririn e tij
Bashkojnë forcat Stan Dragoti dhe Jim Belushi Stan Dragoti dhe Xhim Belushi, dy figurat botërore me origjinë shqiptare kanë nisur të bashkëpunojnë. Regjizori, Dragoti
Sten Dragoti: I Love Kosova Si "skipetar", Stan Dragoti përmbushi premtimin që i kishte dhënë vetes, të bënte homazhe