999 rezultate për

dragon

Zbuloni specin më të rrezikshëm në botë Për të fituar postin e specit më djegës në botë, është sfida më e lakmuar mes agronomëve, të cilët vazhdimisht krijojnë
Formacionet zyrtare: Porto-Liverpool, "dragonjtë" në kërkim të pamundurës Liverpooli e ka nën kontroll duelin çerekfinal në Ligën e Kampionëve kundër Portos, dhe synon të kalojë në gjysmëfinale
Mamaja e dragonjve: I lutesha mjekëve të më linin të vdisja Aktorja protagoniste e “Game of Thrones”, Emilia Clarke, ka treguar për The New Yorker se është prekur nga një aneurizëm
Nga mbretëresha e dragonjve te Lady Gaga, si u veshën VIP-at në Oscar (FOTO LAJM) Oscar 2019 u mbajt mbrëmjen e djeshme në Los Angeles. Eventi më i rëndësishëm në industrinë e filmit i surprizoi të g
Çmenduri, nga cila kafshë janë marrë klithmat e dragonjve në Game Of Thrones “Game of Thrones” është një prej serialeve më të ndjekur në botë, kjo për shkak të misterit, por edhe të kthesave të pap
Mamaja e dragonjve gjen princin e saj, Emilia del hapur me regjisorin Padyshim që seriali televiziv "Game Of Thrones" është bërë një nga serialet më të ndjekura dhe më të diskutuar në të gji
Krijesa misterioze si dragonj dalin në plazhet e Australisë (FOTO) Plazhet e Sydney janë mbushur me krijesa të çuditshme me pamje si dragonj, të cilat janë po aq të rrezikshme sa kandili
Ju prezantojme me Xiqmo Mi Max 2, rival i S8 Xiaomi Mi Max 2 përmban një kornizë metalike me një fund virtual, si Galaxy S8. Ekrani i Mi Max 2 ka një madhësi 6.44 in
HP dhe Microsoft me një super-model të ri telefoni HP dhe Microsoft mund të jenë duke bashkëpunuar për të sjellë një telefon të ri Windows 10 në vitin e ardhshëm. HP ka
Filmat më të rinj për muajin gusht (FOTO LAJM) Muaji Gusht tashmë erdhi dhe bashkë më të do të vijnë dhe disa filma të rinj shumë interesant për ju. Ja disa nga filmat
“Dragon Hole”,gropa më e thellë në botë (VIDEO) “Dragon Hole” është konsideruar si gropa më e thellë në botë. Ajo mendohet të jetë 300.98 m e thellë dhe është matur ng
Shqiponja mes stadiumit (FOTO LAJM) Gjatë tre ndeshjeve të zhvilluara, shqiptarët kanë spikatur dhe janë bërë pjesë e mediave ndërkombëtare për tifozët e zj
Asusi prezanton tre modele të ZenFone 3 (FOTO LAJM) Asus duket se tashmë ka gati tre modelet më të rinjë të smartfonëve, ZenFone 3, ZenFone 3 Deluxe dhe ZenFone 3 Ultra.
Galaxy Note 6 Lite projekti më i fundit i Samsung (FOTO LAJM) Samsung duket se nuk do të ndalet përkrah smartfonëve të rinj Galaxy Note 6 dhe Note 6 Edge, që pritet të prezantohen ng
Nokia rikthehet me modelin A1 Kompania finlandeze Nokia po punon për të sjelllë në treg për të gjithë përdoruesi telefonin më të ri, Nokia A1. A1 ësht
Tableti Galaxy Tab S3 me ekran 9.6 inç (FOTO LAJM) Samsung ka gati modelin më të ri të tabletit Galaxy Tab S3. Tableti S3 i koduar si SM-T819 është shfaqur në një faqe k
Huawei prezanton modelin e ri GX8 (FOTO LAJM) Huawei tashmë ka gati për në treg modelin më të ri të telefonit inteligjent GX8,i cili është në dispozicion nga dyqanet
Motorola prezanton Moto G Turbo Edition (FOTO LAJM) Moto G Turbo Edition është telefoni më i ri i nxjerrë në treg nga Motorola. Moto G është një telefon me ekran 5 inç me r
LG zbulon detajet e modelit G5 (FOTO LAJM) LG po punon për të sjellë në treg modelin më të fundit të telefonit G5. Telefoni do të jetë i pajisur me ekran 5.6 inç m
Gold të G4 versioni më i ri nga LG (FOTO LAJM) Kompania LG ka zbuluar modelin më të ri të telefonit të saj LG G4 në ngjyrë të artë, të cilin e ka prezantuar në tregun