999 rezultate për

douglas

Juventusi gjen zëvendësuesin e Douglas Costas Napoli nuk është skuadra e vetme e interesuar për Cengiz Under. Talenti turk i Romës, po kërkohet edhe nga kampionët
Douglas Costa kërkohet nga Man City, Juve kërkon shifrën e majme për ta lënë të lirë Douglas Costa do të shitet gjatë kësaj vere. Juventusit është në pritje të ofertave për sulmuesin brazilian. Costa
CR7 dhe Douglas Costa dhurojnë show, Juve merr 3 pikë të arta (VIDEO) Juventus ka triumfuar 1-3 në fushën e Genoas duke mos e vënë aspak në dyshim fitoren por duke dominuar që në fillim, shk
"Çmendet" Douglas Costa, nuk do ta besoni çfarë supergoli ka realizuar (VIDEO) Douglas Costa ka dhuruar spektakël duke realizuar golin e 3 për Juven. Braziliani ka dërguar me mjeshtëri topin në t
"Në djall ti dhe motra jote, bir ku***”, shpërthen Douglas Costa (FOTO LAJM) Megjithatë nuk është shfaqur i njëjtë edhe jashtë fushave të blerta, pas ndeshjes së zhvilluar. Gjatë kohës së karan
Forma e dobët e Ronaldos dhe e Juventusit, këto janë fjalët e Sarrit Napoli fitoi pas ekzekutimit të penalltive 4:2, pasi ndeshja e rregullt përfundoi baras 2:2. Në dy ndeshjet që nga ri
Formacionet zyrtare, Juventus-Napoli Napoli dhe Juventusi do të luajnë sonte për trofeun e parë sezonal, ku takohen në finale të Kupës së Italisë.. Trajne
Douglas Costa nis stërvitjen, Nathalia nga Brazili bën namin (FOTO LAJM) Ndërsa Douglas Costa ka rifilluar stërvitjen në Continassa, e dashura "bombë" e tij, Nathalia Felix, vijon të kënaqë ndj
Juve në alarm, lojtarët nuk rikthehen në Torino Te Juventus nuk kanë fund problemet për sa i përket rikthimit të lojtarwve në Torino, shkruan Albeu.com. Lojtarët si
Juventusi insiston për transferimin e Gabriel Jesus, ofron një sulmues dhe 50 milionë euro për brazilianin Juventusi synon transferimin e Gabriel Jesusit nga Manchester City gjatë afatit kalimtar veror. Zonja e Vjetër pritet
Momente romatike, ja si e kalon vetëizolimin Douglas Costa dhe e dashura e tij (FOTO LAJM) Fotografitë e diskutueshme të yllit të Juventusit Douglas Costa dhe të dashurës Nathalia Felix kanë tërhequr zhurmën e t
Sarri publikon listën ndaj Lyon, rikthehen nga lëndimet 3 titullarët Juventusi ka publikuar listën për Ligën e Kampioneve ndaj Lyon ku kthehen nga lëndimet Gonzalo Higuain Douglas Costa dh
61 milionë dollar për bamirësi, ikona e Hollywood nuk i lë asgjë të birit nga pasuria (FOTO LAJM) Douglas u nda nga jeta në fillim të këtij muaji në moshën 103-vjeçare. Dhe ai dëshironte që shumën prej 50 milionë do
Edhe sa kohë do të mbetet Douglas Costa jashtë fushës Sulmuesi i Juventusit, Douglas Costa do të mbetet jasht fushës për pjesën e tjetër të mbetur të muajit shkurt, pas një l
Në moshën 103-vjeçare, ndërron jetë aktroi i nohur i Hollywood (FOTO LAJM) Dje ka ndërruar jetë aktori i njohur hollivudian Kirk Douglas. I lindur nga emigrantë rusë me emrin Issur Danielovitch D
Njihuni me të dashurën "bombë" të Douglas Costa (FOTO LAJM) Nathalia Felix është e dashura e Douglas Costës, shkruan Albeu.com. Ajo është me profesion modele, ndërsa është me or
Taktikat e Sarrit e penalizojnë Douglas Costën, Bayerni i gatshëm ta kthejë në Munih Forma e mirë e Paulo Dybalës e ka detyruar trajnerin e Juventusit Maurizio Sarri që të luajë me skemën 4-3-1-2, rreshtim
Juventusi lë dy yje në shtëpi për ndeshjen me Genoan Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka njoftuar 22 lojtarët që i ka thirrur në ndeshjen e sotme kundër Genoas në ligë.
Manchester United kërkon Douglas Costan në këmbim të Lukakut Juventus dhe Manchester United janë në përpjekje për të realizuar një shkembim lojtarësh. "Daily Mail" raporton se Un
Dounglas Costa në shitje, kjo është shifra që Juventusi kërkon për të Juventusi tashmë është bindur dhe nuk do të presë të konfirmojë trajnerin ri, për të larguar Douglas Costën. Sulmuesi