999 rezultate për

doshi

Konflikti me Tom Doshin e Çim Babasin, Rovena Dilo: Të fortët e politikës më morën pasurinë e nënës Këngëtarja e njohur Rovena Dilo së fundmi ka folur për ish-lokalin e saj me emrin ‘Bar Rovena’, ku sot po ndërtohet një
Lista e deputetëve që hoqën dorë nga pagesat për karburant, telefon, dietat dhe honoraret Nëse paga mujore neto e një deputeti është 118.215 lekë të reja, përfitimet e tjera si pagesa për telefonin, shpenzimet
114 mijë paund, djali i Tom Doshit nget të njëjtën makinë si të Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM) Fenomeni i fëmijët e pasur të Instagramit, tashmë nuk është vetëm një trend i huaj, por ndodh edhe në Shqipëri. Fëmi
114 mijë paund, djali i Tom Doshit nget të njëjtën makinë si të Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM) Fenomeni i fëmijët e pasur të Instagramit, tashmë nuk është vetëm një trend i huaj, por ndodh edhe në Shqipëri. Fëmi
Mes tyre edhe Tom Doshi, deputetët që nuk dhuruan pagën për të prekurit nga tërmeti Tërmeti i tmerrshëm i 26 nëntorit dhe dëmet që shkaktoi në disa qytete të vendit, solidarizuan jo pak shqiptarë dhe të h
Nga i biri i Ramës te Tom Doshi, të famshmit me syze 60 mijë dollarëshe (FOTO LAJM) Deklarata e ish-Presidentit Bamir Topi vetëm pak muaj më parë se mbante vënë një palë syze jo të lira, nxiti kërshërinë
Rama puth në ballë Pëllumb Salillarin, për një shtëpi të ndërtuar pas tërmetit (VIDEO) Anxhela dhe Martini iu gëzuan sot shtëpisë së re, çelësat e së cilës ua dorëzoi me dorën e tij kryeministri Rama pasi ba
A na shëndoshin ullinjtë? Përgjigja e ekspertëve heq çdo dyshim Ne po përballemi me thashethemet e lidhura me një ushqim shumë të zakonshëm në treg. E thjeshtë për tu gjetur si në dyqa
Incidenti që nuk u pa, Tom Doshit i thyhet karrigia në Kuvend (VIDEO) Në këto momente, tema që po diskutohet në Kuvend është paketa anti-shpifje e propozuar nga Kryeministri Rama. Por një
Rovena Dilo: Tom Doshi po më vjedh pronën! Rovena Dilo ka folur publikisht për një proces gjyqësor në të cilin është përfshirë ajo dhe familja e saj. Gjatë inte
5 gabime të tmerrshme që bëni, në vend të të dobësojnë të shëndoshin më shumë Çdokush përpiqet për të ruajtur formën fizike, ose nëse është nevoja, për të humbur peshë, prandaj kjo është arsyeja pse
Zbulohet pazari brenda mbledhjes së PS-së, Tom Doshi i bën kërkesë Ramës Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar ditën e sotme një mbledhje me kordinatorët politikë të Rajonit të Veriut. Në mble
Mendojeni dy herë para se të nevrikoseni, shkenca vërteton se nervat ju shëndoshin Të bëhesh me nerva sjell një numër të madh rrisqesh nga pas si konfliktet apo ti bësh keq vetes, por këtë lloj rreziku n
Kush janë dy deputetët problematikë në Kuvendin e Shqipërisë, Ruçi u mban pagat Më shumë se pjesëmarrja në komisionet parlamentare dhe në seanca plenare, për një pjesë të të zgjedhurve aktualë në Kuve
Ambasada amerikane paralajmëron zgjerimin e "listës së zezë" pas Llallës, Doshit dhe Dakos (VIDEO) Ambasada amerikane në Tiranë ka shpjeguar se si veprohet me rastet kur politikanë apo drejtues të lartë shpallen "non gr
Derrkuca në studio, çfarë ndodhi mes babait dhe djalit në studion televizive (VIDEO) Largësia dhe udhëtimet e shpeshta të punës jashtë Shqipërisë janë bërë të lodhshme për personazhin e sotëm tek “Ka një m
Mendojeni dy herë para se të nevrikoseni, shkenca vërteton se nervat ju shëndoshin Të bëhesh me nerva sjell një numër të madh rrisqesh nga pas si konfliktet apo ti bësh keq vetes, por këtë lloj rreziku n
Basha sulmon Tom Doshin: Me Avdylajt vodhën votat për llogari të Ramës Lulzim Basha sulmoi një numër të madh personazhesh pranë Ramës duke thënë se ata kishin vjedhur vota në shërbim të pusht
Plas në Velipojë: Doshi dhe Sterkaj i ankohen Ramës për deputetët e PS Nuk ka kaluar qetë mbledhja në Velipojë që Rama organizoi me drejtues të bashkive të Veriut. Mësohet se gjatë mbledhj
Mendojeni dy herë para se të nevrikoseni, shkenca vërteton se nervat ju shëndoshin Të bëhesh me nerva sjell një numër të madh rrisqesh nga pas si konfliktet apo ti bësh keq vetes, por këtë lloj rreziku n