999 rezultate për

dortmundin

Bayerni tregon "dhëmbët" para sfidës me Dortmundin, mposht bindshëm Frankfurtin (VIDEO) Bayerni i Mynihut do të udhëtojë në mesjavë për transfertën me Borussian e Dortmundit me një avantazh prej katër pikësh
Klopp kujton titujt me Dortmundin: Tek i pari isha i dehur, në të dytin s’mbaj mend asgjë Jurgen Klopp është një nga ata trajnerë që një ndeshje futbolli e përjeton në maksimum dhe kjo dallohet qartësisht nga g
Eleminuan Dortmundin, futbollistët e PSG-së ironizojnë Haaland (VIDEO) Paris Saint Germain ka siguruar kualifikimin në raundin tjetër të Champions Leagues. Francezët mposhtën 2-0 Dortmundi
Super PSG, përmbys Dortmundin dhe kalon në çerekfinale (VIDEO) PSG ka bërë mrekullinë duke u kualifikuar në çerekfinale. Skuadra e Tuchel fitoi 2-0 falë dy golave të Neymar dhe Be
Negativ ndaj koronavirusit, Mbappe i gatshëm për Dortmundin Pasditen e djeshme sulmuesi francez Kylian Mbappe iu nënshtrua analizave për të parë në se ishte preku nga koronavirusi,
Deklarata e Haaland "tërbon" Dortmundin: Më pëlqen Ibra që ndryshon skuadrat Erling Braut Haland është njeriu i momentit. Sulmuesi norvegjez ka lënë të hapur derën e largimit, pavarësisht se iu bas
Neymar: Doja të luaja por klubi kishte frikë Sulmuesi brazilian i PSG, Neymar Jr ka folur për situatën e javëve të fundit ku ka qëndruar jashtë fushës, kjo sipas tij
Lajme të mira për PSG-në, Neymar gati për Dortmundin Neymar është rikthyer nga dëmtimi vetëm pak ditë para ndeshjes ndaj Dortmund në Champions. Neymar pësoi dëmtim të bri
Augsburg befason Dortmundin (VIDEO) Dortmundi e ka gjetur veten në disavantazh pas minutës së 34 të ndeshjes si mysafir i Agusburg. Vendasit kanë shënuar
Haaland zbulon pse refuzoi United për Dortmundin Erling Haaland ka thënë se plani i Borussia Dormtundit për të ardhmen ndikoi që ai ta zgjedhë klubin e Bundesligës e jo
Raiola e pranon: Man United u interesua më shumë pë Haaland por nuk ishte momenti Agjenti Mino Raiola ka treguar se Manchester Unitedi ka folur më së shumti me Erling Haalandin, por caku i disa klubeve
"Vrastari" norvegjez drejt Gjermanisë Befasia e këtij sezoni në Ligën e Kampionëve, Erling Haaland ka qenë më i përfoluri për transferim. Ai është kërkuar
Champions League: Barcelona mund Dortmundin (VIDEO) U luajtën mbrëmjen e sotme gjashtë nga ndeshjet e vlefshme për raundin e pestë në Champions League. Barcelona ka arri
Bayern i 'frikshëm', mposht me goleadë Dortmundin (VIDEO) Bajerni ka arritur fitore bindëse ndaj Dortmundit duke e mposhtur me rezultat 4:0. Golat i realizuan Lewandowski (2),
Bayerni "shpartallon" Dortmundin, shënon golin e katërt (VIDEO) Bayern Munich është duke shkatërruar rivalin kreysor, Borussia Dotmund në "Allianz Arena" me rezultatin 4-0. Pas gola
Dortmund super, përmbys Interin (VIDEO) Borussia e Dortmundit ka surprizuar teksa ka përmbusur Interin në 3-2 pasi e kishte mbyllur pjesën e parë me disavantaz
REZULTATET/ Mbyllen pjesët e para, Interi gjunjëzon Dortmundin, zhgënjen Chelsea dhe Napoli (VIDEO) Janë mbyllur pjesët e para në Champins me mjaft surpiza. Interi po shkëlqen në Gjermani teksa ka mbyllur 45 minutat e pa
Festoi golin e fitores për Dortmundin, dëmtohet trajneri Favre (VIDEO) Dortumundi mposhti me rezultatin 2-1 Gladbahun, në ndeshjen e vlefshme për 1/16 e Kupës së Gjermanisë. Pjesa e parë u
Super Inter, mposht Dortmundin në 'San Siro' (VIDEO) Interi ka arritur të sigurojë fitoren e parë në Champions përballë një kundërshtari direkt për vendin e dytë si Dortmund
Lajm i keq për Dortmundin, mungojnë dy yje përballë Interit Ditën e mërkurë, Interi do të luajë përballë Dortmundit në Ligën e Kampionëve, aty ku trepikëshi është e vetmja rrugë pë