999 rezultate për

doris

Doris Pack reagon ashpër për teatrin: U miratua shembja, Europa të reagojë! Ish-deputetja e Parlamentit Europian, Doris Pack ka reaguar për vendimin për shembjen e Teatrit Kombëtar nga Bashkia e T
Doris Pack dënon përplasjen e policisë me protestuesit: Fytyra e vërtetë e Ramës Ish-eurodeputetja Doris Pack ka bërë një postim në rrjetin social “Tëitter” ku ka reaguar për përplasjen e policisë me p
Doris Pack reagon ashpër ndaj Ramës dhe Veliajt për Teatrin: Po shkatërroni trashëgimi kulturore Vendimi i marrë nga Qeveria për t'i dhënë bashkisë truallin e Teatrit Kombëtar, ka bërë që të reagojë edhe Deputetja e P
Doris Pack sulmon ashëpr Ramën e Berishën: Nuk u bëhet vonë për vlerat europiane! Ish-Eurodeputetja e Grupimit të Partive Popullore Europianë ka bërë një deklaratë të fortë në lidhje me reagimin e qever
Doris Pack mbështet Metën: Rama po kap drejtësinë me paratë e BE-së Kryetarja e Forumit të Gruas në Partitë Popullore Europiane, Doris Pack ka reaguar lidhur me shkeljet ligjore të kreut t
Doris Pack reagon pas betimit të gjyqtares para noteres: Parodi! Europa të reagojë Ish-Eurodeputeteja gjermane Doris Pack ka reaguar në lidhje më ngërçin ku është përfshirë Shqipëria në lidhje me Gjykatë
Ndërron jetë në moshën 91 vjeçare pronari i perandorisë së hoteleve "Hilton" (FOTO LAJM) Pronari i hoteleve 'Hilton' dhe filantropi i njohur Barron Hilton është ndarë nga jeta këtë javë në shtëpinë e tij në Lo
Fakte interesante për Machu Pichun Perandoria e fuqishme Inkase, e fundit e qytetërimeve të mëdha andine, lindi në malësitë peruane në fillim të shekullit
Zbulohet një bust mermeri i perandorisë së verës Një bust mermeri 2,000-vjeçar, i gjetur brenda një muri mesjetar në Romë, mund të përshkruajë fytyrën e Dionisit, perënd
Ish-deputetja e parlamentit Europian apel Ramës: Mos prishni Teatrin Ish-deputetja e Parlamentit Europian, Doris Pack, i ka bërë thirrje kryeministrit dhe kryebashkikut Erion Veliaj, që të
Doris Pack për Fleckenstein: I kërkoi kandidatëve të PD të pranojnë mandatet. PE të marë masa Nëpërmjet një mesazhi në Tëitter Presidentja e Forumit të Grave të PPE-së, Doris Pack ka këekuar të meren masa ndaj rapo
Si e shkatërroi kafeja turke një Perandori Nga Sarah Jilani* Njihet si kafe greke nga grekët dhe qipriotët, kafe boshnjake për boshnjakët, kafe armene për armen
Aksidentohet familja shqiptare në Itali, nxitonin drejt spitalit për të lindur Një familje shqiptare në Italinë fqinje përjetoi momente frike e ankthi mbrëmjen e së mërkurës, pasi u përfshi në një ak
Shtëpia më e vjetër në Amerikë, kushti i veçantë që mund ta bëjë tuajën Shtëpia më e vjetër në SHBA e cila ka orendi të periudhës së Xhorxh Uashingtonit, është vënë në shitje për 2.9 milion do
Kejvina Kthella e bukur? Se keni parë akoma motrën e saj (FOTO LAJM) E bukur, seksi, provokuese, Kejvina Kthella i çmendi të gjithë me daljen e saj të parë në "Xing me Ermalin". Velina e re
Shtëpia më e vjetër në Amerikë, kushti interesant që mund ta bëjë tuajën Shtëpia më e vjetër në SHBA e cila ka orendi të periudhës së Xhorxh Uashingtonit, është vënë në shitje për 2.9 milion do
Ladorishti nën petkun e dëborës, shihni pamjet magjike (FOTO LAJM) Këtë mëngjes edhe Struga është zbardhur nga reshjet e dëborës, të cilat kanë rënë me një intensitet të lartë gjatë natës
Mijëra njerëz në protestë për emrin Maqedoni, edhe Teodoris kundër qeverisë Qindra-mijëra persona kanë protestuar sot në sheshin “Syntagma” para parlamentit në Greqi kundër pranimit të emrit të Ma
Kur shqiptarët sundonin Jeruzalemin: Sollën paqe dhe barazi për të gjithë Qyteti i Shenjtë i Jerusalemit ka qenë zotërim i shqiptarëve nga viti 1831 deri në vitin 1840. Sulltani i perandorisë që
Njihuni me motrën tërheqëse të velinës së "Xing" (FOTO LAJM) Pas largimit të Rashel Kolanecit si velinë e emisionit “Xing”, Ermal Mamaqi nuk vonoi ta zëvendësonte me një bionde kësa