999 rezultate për

dorashka

Turjan Hyska flet pa dorashka: Ja pse u largova nga Vizion Plus Pas thashethemeve të shumta për largimin e tij nga “Vizion Plus” për të nisur një aventurë të re në një tjetër televizio
Giroud flet pa dorashka: Ika nga Arsenali pasi e dija se nuk do luaja më Sulmuesi i Chelseat, Olivier Giroud, ka folur folur hapur për largimin nga Arsenali në janar. Francezi ka deklaruar se a
Miq apo armiq? Jozefina Topalli flet pa dorashka për Berishën Jozefina Topalli u përjashtua nga PD më 25 qershor pasi kreu i PD-së Lulzim Basha e la atë jashtë listës së kandidatëve
Ancelotti flet pa dorashka: Përse u largova nga Real Madrid Pas qëndrimit dy vite e gjysmë tek Reali i Madridit, Carlo Ancelotti vendosi të largohet nga klubi spanjoll menjëherë pa
Vajza e Azem Hajdarit flet pa dorashka: Ku ndryshon Basha nga Berisha si lider Rudina Hajdari është një ndër deputetet më të reja të Kuvendit të Shqipërisë. Ajo u fut në listën e PD-së nga Basha
Buffon flet pa dorashka: Ja pse jemi akoma dobët Italia barazoi në shtëpi me Maqedoninë qëtregon se ata nukjanë akomanë top formën e vet. Kjo mund të kushtëzohetdhe me d
Jul Deda, "pa dorashka" ndaj Altin Bashës: T'a tregoj unë pse ika nga "Portokallia" Një status i aktorit të humorit Julian Deda për largimet nga “Portokalli” shkaktoi mjaft zhurmë në median online si dhe
Monaco flet pa dorashka për Mbappen: Paguani dhe merreni Pasi kanë marrë pothuajse 100 milionë euro për treshen e Bernardo Silva, Tiemoue Bakayoko dhe Valere Germain,. Monako po
Roney kthehet në shtëpi, familja ka mall teksa ai flet "pa dorashka" Menaxheri i ri i Ronet Ronald Koeman tha të hënën kur 31-vjeçari e bëri rikthimin e tij zyrtar në klub pas 13 vjetësh me
Ministrja e Metës në një rrëfim pa dorashka: Për pak linda gjatë mbledhjes Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha sot është e ftuar në “Këndin e Ekselencës” në studion e emisionit Vila 24 në News
Buffon flet pa "dorashka": Finalja pa e fituar, nuk ka kuptim "Nuk ka kuptim që të shkojmë në finale dhe të mos fitojmë. Duhet të fitojmë patjetër në Cardiff", kështu është shprehur
Monika Kryemadhi në një rrëfim “pa dorashka”: Familja, fëmijët dhe lidhja ime me Ilirin Monika Kryemadhi është një ndër politikanet më të “fuqishme” në politikën shqiptare. Sot deputete e LSI dhe bashkësh
23 vite më parë, intervista "pa dorashka" e Ramës jashtë politikës Ishte viti 1994 dhe Edi Rama sot kryeministrër nuk ishte aspak në politikë dhe as nuk do të donte të ishte. Pavarësi
Shpërthen Fevziu: Pa dorashka për Shkullakun, Klanin, median dhe politikën Gazetari dhe drejtuesi i emisionit “Opinion” në një intervistë të dhënë për SYRI.net ka folur për gjendjen e mediave dhe
Festat bëhen më të bukura me doreza shumëngjyrëshe (FOTO LAJM) Dorezat që do të shikoni në këtë foto galeri janë një vepër arti, ndërsa jo vetëm ju mbajnë ngrohtë, por janë edhe mjaft
Dorashka Michael Jackson shitet për 200 mijë dollarë Një nga dorashkat legjendës Michael Jackson është shitur në ankand për rreth 200 mijë dollarë. Dorashka e zbukuruar me k
Ja si i vjedh Balotelli dorashkat e Aguerro (VIDEO) Në fakt nuk duhet ti vemë faj se fundja ishte ftohtë. Çfarë të bënte Mario i shkret? Ai edhe e ndjen shumë të ftohtin du