999 rezultate për

donnarumma

Nuk përballet vetëm Lazio me Milanin, por dhe Strakosha me Donnarumman Lacio-Milan është një nga ndeshjet e vlefshme për javën e tretë të Serisë A. Përveç renditjes, ajo përfshin një sfidë br
Performanca ndaj Italisë tregoi se Buffon duhet ti lirojë vendin Donnarummas Humbja ndaj Span jës, por ende jo matematika, detyron Italinë të planifikojë fitore në ndeshjet e mbetura dhe “play-off”
Milani zbulon skuadrën me të cilën do të luajë kundër Shkëndijës Milani ka publikuar listën e lojtarëve që do të luajnë ndeshjen me Shkëndijën. Rossonerët ndeshjen e parë e kanë fitu
Ka ndryshime në kontratën e Donnarummas, shikoni kur hidhet firma Menaxheri i Rossonerëve dhe rrethi i ngushtë i portierit kanë arritur marrëveshjen e kontratës së talentit të vitit 1999
Vendoset e ardhmja e Donnarummas Milan dhe Gianluigi Donnarumma janë shumë parën arritjes së marrëveshjes për vazhdimin e kontratës Edhe pse ditë më p
Donarruma 18-vjeçar, merr më shumë se Ronaldo e Messi së bashku kur ishin 18 Pa dyshim një nga çështjet më të nxehta në futbollin europian, Gianluigi Donnarumma ka qenë një nga emrat më të folur pë
Vëllai i Donnarummas e bën Milanin të duket "qesharak" Gianluigi Donnarumma dhe rinovimi janë një mundësi reale për ditët e ardhshme. Jo vetëm Gigio, por edhe vëllai i tij Ant
MARCA mbron Donnarumman: E turpshme ushtruan presion mbi një 18-vjeçar Përkrahësit dhe drejtorët mund të mendojnë se motivimi kryesor për një lojtar të ri në lojën moderne është të fitojë më
Donnarumma kënaq stafin e Milanit me vendimin e marrë Milani është optimist për të marrë rinovimin e Donnarummas, kjo ven përmes rrefuzimit zyrtarë nga lojtari të ofertës pr
OPINION/ Çfarë i bënë tifozët e Milanit "Dollarrumas"? Më mirë do të ishte të largohej që milanistëve tu vinin mendtë për ofendimet që bënë. Refuzoi Realin e Madridit me Super
Vjen lajmi i mirë për milanistët vendoset e ardhmja e Donnarummas Gianluigi Donnarumma dhe Milan nuk do tw ndahen. Kwtw ia ka konfirmuar Muino Rayola mikut tw tij Gianluca Di Marzio. Ai
Milani i jep kohë Donnarummës deri nesër, zgjidh e merr Në shtëpinë e Milanit rikthehet në planin e parë Donnarumma. Brenda ditës së nesërme (më 3 korrik) Fassone e Mirabelli p
Buffon: Donnarumma do të bëjë atë që e kënaq Buffon ka folur për situatën aktule tek Juventus. Ai preku ndjesinë që ka pas humbjes 1-4 nga Real Madrid në finalen e L
Milan merr lajmin e shumëpritur nga Donnarumma Donnarumma tregohet i rritur dhe nuk lejon vendimet që do ti marrin të tjerët. Këtë fakt e vërtetojnë dhe mediat në Ital
Donnarumma një Europian për t'u harruar, pëson 6 gola në 10 gjuajtje Italia nuk u eliminua mbrëmë për shkak të Donnarummës, kjo është mëse e qartë. Donnarumma ka pësuar plot 6 gola në katër
Donnarumma: Pas Europianit do të ulem për të biseduar për rinovimin Gianluigi Donnarumma ende është i paqartë për të ardhmen e tij. Portieri i talentuar italian nuk e ka vendosur ende se ç
Raiola pret të takojë Donnarumman, çështja e karrierës së lojtarit do të zgjidhet Raiola është në Krakov për të diskutuar të ardhmen e Donnarumma. Siç raporton Giancula di Marzio, agjenti i Donnarumm
Donnarumma përgatit divorcin me Mino Raiolën për rinovimin me Milanin Gianluigi Donnarumma është gati të shkarkojë nga detyra agjentin e tij Mino Raiola dhe të vazhdojë kontratën me Milanin.
Fassone: Çështja Donnarumma merr fund me 3 korrik Shefi i Milanit Marco Fassone ka folur për La Gazzetta dello Sport për çështje e Donnarummas. Fassone ka një premtim
Babai i Donarummas, shpreh dëshirën e tij për të ardhmen e djalit të tij Gianluigi Donnarumma është përfolur shumë në Itali dhe shumicën e Evropës gjatë javës së kaluar si rezultat i vendimit t