999 rezultate për

donaruma

Helikopter privat për të takuar Raiolën, Ibra dhe Donaruma braktisin stërvitjen me Milanin Zlatan Ibrahimoviç dhe Xhanluigji Donaruma kanë marrë një helikopter privat për të takuar agjentin, Mino Raiola në Monte
Në Itali e bëjnë të sigurtë, Donnarumma largohet nga Milani në fund të sezonit Portieri 28-vjeçar, Antonio Donaruma pritet t’i japë fund aventurës me Milanin pas sfidës ndaj Juventusit e vlefshme për
Nuk përballet vetëm Lazio me Milanin, por dhe Strakosha me Donnarumman Lacio-Milan është një nga ndeshjet e vlefshme për javën e tretë të Serisë A. Përveç renditjes, ajo përfshin një sfidë br
Milani dorëzohet para Raiolës, firmos Donaruma Xhixhio Donaruma do të jetë një futbollist i Milanit deri në vitin 2021, ose të paktën derisa Mino Raiola t’i ketë gjetu