999 rezultate për

donaldi

Romeo Veshaj apo Jonida Maliqi? Kë zgjedh Bora Zemani mes kunetërish (FOTO LAJM) Tashmë marrëdhënia e vëllezërve Veshaj me dy vajzat më të dashura të ekranit shqiptarë është mjaft e përfolur dhe e njoh
Romeo tremb Donaldin "për vdekje", vllezërit Veshaj nisin vitin gjithë humor (VIDEO) Momentet dhe kujtimet më epike Donaldit kujdeset t’ia lërë binjaku i tij, Romeo. Djemtë e kanë nisur vitin ashtu siç ata
"Për ty Bora", dedikimi i veçantë i Donald Veshaj për moderatoren (FOTO&VIDEO) Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë. Ata tashmë e kanë pranuar hapur lidhj
Festat mbërritën në shtëpinë e Borës dhe Donaldit, atmosfera s'mund të ishte më epike (FOTO&VIDEO) Festat kanë trokitur edhe në shtëpinë e moderatores Bora Zemani, e cila s’ka duruar më gjatë dhe e ka vendosur pemën e K
"Inshallah nuk është ky ai që është lidhur Jonida", Bora flet për lidhjen me Donaldin (FOTO LAJM) Bora Zemani ishte e ftuar speciale mbrëmjen e djeshme në spektaklin e ri të vëllezërve Veshaj dhe nuk la gjë pa treguar.
Upss! Vëllezërit Veshaj i zbulojnë njëri-tjetrit herën e tyre të parë Vëllezërit Veshaj, Romeo dhe Donaldi ishin të ftuar në puntatën e gjashtë të emisionit “Shiko Kush LUAN” me moderatore d
Kaluan një krizë? Rikthehet Bora dhe Donaldi Prej kohësh në media përflitej se Bora dhe Donaldi i kishin dhënë fund lidhjes së tyre. Mirëpo kjo ndarje duket se ka qe
Skena të "nxehta" me Einxhel Shkirën, Bora ka dy fjalë me Donaldin për emisionin e ri (FOTO LAJM) Këtë sezon të ri televiziv, emisioni “Treshat” nga vëllezërit Veshaj dhe Bora Zemani nuk u rikthye më në ekran. Kjo e
Nuk rrinë dot pa njëri-tjetrin, Bora Zemani dhe Donaldi rikthehen bashkë? (FOTO LAJM) Në muajin gusht Bora Zemani dhe Donald Veshaj i dhanë fund lidhjes së tyre, vetëm pak javë pasi e kishin bërë publike. T
Bora dhe Donaldi i japin fund lidhjes vetëm një muaj pas zyrtarizimit (FOTO LAJM) Një muaj pasi moderatorja Bora Zemani dhe aktori i humorit e kolegu i saj, Donald Veshaj, zyrtarizuan dashurinë e tyre n
"Po i bëj qejfin Donaldit", sakrifica e Borës për të dashurin (VIDEO) Moderatorja e njohur, Bora Zemani ka treguar me postimin e fundit në rrjetet sociale se ka provuar një eksperiencë të re
Video epike, Bora dhe Donaldi bëjnë twerk në mes të rrugës (VIDEO) Një ndër çiftet më të komentuar në media janë padyshim Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Dyshja janë bashkë prej më shumë s
Dashuria pas divorcit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj celebrojnë lidhjen (FOTO LAJM) Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, për faktin se kanë luajtur me idenë që ja
Nuk fshihen më, Bora dhe Donaldi publikojnë momentet romantike (VIDEO) Megjithëse po shijojnë prej kohësh romancën me njëri-tjetrin, Donald Veshaj dhe Bora Zemani vendosën ta bënin vetëm së f
"Vdes për Borën", Donaldi bën deklaratën e papritur në mes të emisionit (FOTO LAJM) Vëllezërit Veshaj ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në "Piter Pan", ku nuk munguan edhe pyetjet lidhur me historitë e ty
Me foton së bashku në pushime, Bora dhe Donaldi konfirmojnë lidhjen (FOTO LAJM) Ka mbi një vit që në media flitet për një lidhje mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt. Edhe pse dyshja nuk na e ka kon
"Mat" në pushime, Bora dhe Donaldi i shprehin publikisht dashurinë njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Bora Zemani dhe Donald Veshaj po pushojnë bashkë këtë përiudhë dhe nuk ka nevojë fare ta konfirmojnë. Fotot e tyre ma
Gjërat janë serioze, Donaldi prezanton Borën me familjen (FOTO LAJM) Bora Zemani dhe Donald Veshaj prej më shumë se një viti janë në një lidhje dashurie dhe janë kthyer në një nga çiftet më
"Ne dolëm", Jonida dhe Romeo thumbojnë Borën dhe Donaldin publikisht (VIDEO) Në festën e promovimit të parfumit të Joni Peçit ishin të ftuar shumë VIP-a të fushave të ndryshme. Ndër to edhe katë
Romeo dhe Jonida e pranuan, por Donaldi dhe Bora kapen përsëri "mat" (FOTO LAJM) Më në fund pas shumë herëve "mat" Romeo dhe Jonida sapo pranuan lidhjen e tyre. Ishte Romeo ai i cili publikoi foton