999 rezultate për

donald

Çift sportiv, Bora dhe Donaldi këtë herë në "kthetrat" e paparazzit (FOTO LAJM) Duke qenë aktor humori, Donaldi ka ditur se si ta bëjë publikun për vete, duke krijuar situata humori në emision, por ed
Hoteli luksoz i Donald Trump, shpallet si më i miri në botë (FOTO LAJM) Trump International Hotel and Tower, në New York është shpallur si hoteli më i mirë në botë, nga lexuesit e revistave së
Gjatë fjalimit Donald Trump harron që ka një djalë me Melania-n dhe rrjeti kaq deshi (VIDEO) Të shumta janë rastet kur Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, ka bërë gabime të shumta gjatë fjalimeve të
A e përgjoi Izraeli telefonin e Trumpit? Ndërsa po nisej për në Soçi, për të takuar presidentin rus Putin, Kryeministri izraelit Benjamin Netanyahu mohoi kategor
TRONDITËSE/ Futbollisti i skuadrës angleze diagnostikohet me kancer Ditën e sotme skuadra angleze, Hull City ka dhënë një lajm të trishtueshëm. Ata kanë konfirmuar se mbrojtësi i tyre A
Donaldi feston ditëlindjen, rrjeti i bën dhuratë foton ku Bora i kap të pasmet (FOTO LAJM) Gjatë puntatës së kësaj jave të emisionit “Treshat”, në studio me moderatorët Bora Zemani dhe vëllezërit Veshaj, ishte j
Binjakët festojnë ditëlindjen, urimi i fshehtë i Borës për Donaldin (FOTO LAJM) Ditën e sotme binjakët Donald dhe Romeo Veshaj festojnë ditëlindjen. Fillimisht vëllezërit kanë uruar të dy njëri tje
"Nuk bën foto me të bijën se është mbipeshë", reagon Donald Trump (FOTO LAJM) Asistentja tashmë e shkarkuar e Donald Trump, Madeleine Westerhout e cila në një bisedë jo formale me gazetarët teksa k
Pamje virale: Donald Trump dhe Angela Merkel puthen në publik (FOTO & VIDEO) Së fundmi është mbajtur dita e dytë e mbledhjes në Samitin e G7 në Francë dhe të pranishëm kanë qenë liderët më të fuqis
Do ta thotë por s'ja nxë goja, Donaldi filmon Borën në emocion e sipër (VIDEO) Aktori Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani përfliten kohët e fundit se janë në një lidhje sentimentale por deri më
Ambasadorja e re e SHBA në Tiranë merr porositë e fundit Yuri Kim është emëruar nga presidenti i SHBA-së, Donald Trump, si ambasadore pas largimit nga Shqipëria të Doland Lu.
Si plasi "lufta" pas arrestimit të ish-presidentit në vendin ku ka shkuar Donald Lu (VIDEO) Forcat Speciale të Policisë së Kirgistanit kanë vënë në pranga ish-Presidentin Almazbek Atambaev, pas përplasjeve të dhu
A ka qebap me spec djegës? Shqiptari bëhet hit në SHBA pas kërkesës në McDonald (VIDEO) Ndoshta nuk e njihni dhe kjo pasi sapo është bërë protagonist i disa videove komike në rrjetet sociale. Bëhet fjalë p
U shuan dyshimet, Bora Zemani dhe Donaldi kapen "mat" në çaste intime (FOTO LAJM) Prej kohësh tashmë në media kanë qarkulluar fjalë se Bora Zemani dhe aktori i humorit Donald Veshaj janë në një lidhje.
Fansat ngacmojnë Bora Zemanin: Edhe në foto Donaldi të qëndron më afër se Romeo (FOTO LAJM) Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë qenë çifti më i ngacmuar nga mediat rozë për këtë verë. Në fillim thjesht kishte a
Detaji i radhës që vërteton lidhjen e Borës dhe Donaldit (FOTO LAJM) Bora Zemani dhe dy binjakët Romeo dhe Donald Veshaj kanë bashkuar fuqitë në një emision të ri. Edhe pse përfliten në
Kapen "mat" Bora dhe Donaldi, këto janë faktet që vërtetojnë lidhjen (FOTO LAJM) Prej muajsh Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë përfolur gjërësish në media për një lidhje të mundshme. Ndërkoh që Rom
Trump "i paaftë": Zbulohen skandalet e kabllogramave të SHBA-së me Britaninë (FOTO LAJM) « I papërshtatshëm », « jo stabël », « inkopetent »… në një seri kabllogramesh që kanë rrjedhur të publikuara në 7 korri
Donald Trump ka probleme, gazetarja thotë se e përdhunoi në '93 Akuza të reja për ngacmim seksual për Donald Trump. Gazetarja amerikane Jean Carroll, njohur si një nga opinionistet më
"Dua ta shtrij në krevat"! Ish-këshilltarja "tradhton" Trumpin Një ish-këshilltare e afërt e presidentit Donald Trump ka pranuar të bashkëpunojë me Kongresin në hetimet mbi ndërhyrjen