999 rezultate për

dominic

U shpall kampion bote, Krasniqi: Kam pritur plot 15 vjet për këtë moment Robin Krasniqi mbrëmë arriti që të shpallet kampion i botës në dy kategori WBA dhe IBO, pasi mposhti kampionin gjerman,
Super lajm, ish mbrojtësi i Liverpoolit shërohet nga tumori në tru Ish mbrojtësi i Leeds dhe Liverpool, Dominic Matteo ka dhënë një lajm të mrekullueshëm. Matteo ka treguar që ai tashm
Me Ancelottin në stol, Everton regjistron fitoren e 2 radhazi (VIDEO) Evertoni ka arritur fitoren e dytë radhazi nën drejtimin e Carlo Ancelottit duke mposhtur 1:2 Newcastle falë 2 golave të
Media britanike: Ajeti, së shpejti tek West Ham Albian Ajeti, mund ta vazhdojë karrierën e tij në Premier League, pasi që për të është interesuar West Hami sipas DailyM
Krimi trondit Kroacinë, vrau motrën dhe e mbajti në frigorifer për 18 vite Në një fshat në Kroaci, brenda një frigoriferi është gjetur trupi i një gruaje e cila ishte zhdukur më shumë se 18 vjet
Pamje rrëqethëse nga ishulli Dominica, “Maria” po shkatërron gjithçka rreth vetes (VIDEO) Pamje rrëqethëse janë publikuar nga ishulli Dominica në Karaibe, i cili është goditur nga uragani Maria. Brenda një k
Dominic Oduro, futbollisti me picën në kokë (FOTO LAJM) Dominic Oduro është një sulmues i Columbus Crew, skuadra që luan në MLS (seria A e futbollit në SHBA). 28 vjeçari ganez