999 rezultate për

domenico

U zgjua nga koma i paralizuar, pas 2 viteve në spital vdes 25 vjeçari shqiptar në Itali (FOTO LAJM) Në gjendje të rëndë prej dy vitesh, humb jetën i riu që u aksidentua rëndë me motor dy vjet më parë në Trasaço (L’Aquila
Festivali i gjarprit në Itali (FOTO LAJM) Çdo vit njerëzit në Cocullo, një qytet i vogël mesjetar në rajonin Abruzzo të Italisë, zbukurojnë një statujë prej druri
E ndoqën me motor dhe e qëlluan nga pas, si ndodhi vrasja e të riut shqiptar në Itali Zgjati pak më shumë se 24 orë arratia e vrasësve të 24-vjeçarit shqiptar Viktorjan Picaku, i ekzekutuar mbrëmjen e së më
Sassuolo shokon Interin (VIDEO) Sassuolo ka arritur të shënojë edhe golin e dytë ndaj Interit në "Giuseppe Meazza". Autori i golit është sulmuesi Do
"Rodriguez përsëri do të zgjidhte Milanin" Ricardo Rodriguez pavarësisht vështirësive, thotë se edhe në këtë gjendje do ta zgjidhte Milanin Gianluca Di Domenico
Juventus-Inter, gjigandet në ‘luftë’ për tre transferta të mëdha Ditën e dielën në orën 20:45 e gjithë vëmendja do të përqendrohet në Torino pasi Juventusi do të presë skuadrën e Interi
Bayern gjen pasardhësin e Muller (VIDEO) Bayern Munchem është gati që t’ia vazhdojë kontratën Thomas Mullerit, por nëse ai do të largohet, atëherë pasardhësi ësh
Barcelona kërkon Berardin, por Juve ... Barcelona kërkon të marrë shërbimet e Domenico Berardit. Sipas asaj që raporton e përditshmja Mundo Deportivo, blaugrana
Milan, ja 5 dëshirat e Inzaghit (FOTO LAJM) Merkatoja e Milanit nis të lëvizë. Pas zyrtarizimit të Adil Rami, Filippo Inzaghi kërkon përforcimin e skuadrës dhe për