999 rezultate për

dollapit

Dhuna ndaj Sahit Dollapit, Strazimiri paralajmëron Sandër Lleshajn Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri është ndalur edhe sot te dhuna e policisë ndaj sekretarit organizat
Rudina kujtohet pas dy ditësh: Dënoj dhunën ndaj Dollapit Statusi i Rudina Hajdarit dy ditë më parë fill pasi kishte përfunduar protesta e opozitës ku tha se dhuna nuk është zgji
Basha sërish vizitë Dollapit: Jemi pa gjumë por protesta do të mbahet Kreu i Partisë Demokratike ka vizituar sërish në spitalin e Traumës, Sekretarin Organizativ të Partisë Demokratike, Sahi
Plas tek Drejtoria e Policisë: "Luftë" guerrile rrugicave të Tiranës Ashtu si te Parlamenti, edhe para drejtorisë së policisë, janë përdorur botet me ujë për të shpërndarë protestuesit e op
Pas rrahjes së Dollapit reagon Rama: Respekt Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish përmes një postimi në twitter, lidhur me zhvillimet e fundit nga protesta e opoz
Të gjithë e kemi përdorur gabim këtë pjesë të dollapit Shumica nga ne në atë dollap kryesisht lëmë gjërat e nevojshme, siç janë letrat e kuzhinës, foliet dhe mjete të tilla, s
Të gjithë e keni përdorur gabim këtë pjesë të dollapit Shumica nga ne në atë dollap kryesisht lëmë gjërat e nevojshme, siç janë letrat e kuzhinës, foliet dhe mjete të tilla, s
"Më mungon çdo ditë", ja mesazhi prekës i të dashurës së Jetnis Dollapit “Më mungon çdo ditë” dhe një video 30-sekondëshe me foto që tregojnë ndoshta momentet e tyre më të bukura të fotografuar
Drejtorët e rinj të Ramës, të besuarit e tij që punuan në bashki Kryeministri Edi Rama emëron në disa poste të rëndësishme ish-drejtorë të bashkinë e Tiranës, në kohën kur ajo drejtohej
Berisha ndryshon listën e Tiranës, Greta Koçi në vend të Sait Dollapit Nuk dihet nëse kryeministri Berisha ka marrë miratimin e tyre por disa prej personave të cilët ndodhen në listën e Parti
Islamaj drejtori i ri i UKT-së, zëvendëson Dollapin Fatbardh Islamaj do të jetë personi i cili do të zëvendësojë Seit Dollapin në krye të Ujësjellës Kanalizimeve të Tiranës