999 rezultate për

doli

Doli pozitiv, por tentoi të kalonte në Kakavijë, e pëson 65 vjeçari Një 65-vjeçar nga Elbasani, i cili tentoi të kalonte kufirin në Kakavijë është proceduar dhe gjobitur nga policia pasi i
Zhduket papritur e mitura, babai: Doli nga shtëpia e nuk u kthye më Një vajzë e mitur është zhdukur papritur në Lipjan të Kosovës. Sipas policisë, rastin e ka raportuar babai i saj i ci
Bie përgjegjësia nga Kina? Studimi i fundit tregon se COVID-19 doli në Itali Një studim i ri thotë, se SARS-CoV-2 ka qarkulluar që në shtator 2019 në Itali. Duhet tani të hedhim poshtë çdo gjë që d
Doli humbës edhe nga numërimi, Trump nuk dorëzohet dhe bën lëvizjen e radhës Pas një rinumërimi me dorë të votave, zyrtarët e Xhorxhias çertifikuan rezultatet e zgjedhjeve presidenciale në këtë sht
Doli në pension, vdes nga COVID-19 mësuesja Vdes nga koronavirusi mësuesja që u pensionua muajin e kaluar Luljeta Zymberi, ish-mësimdhënëse në shkollën “Pjetër B
Djali i vetëm! Doli me shokët, 15-vjeçarin shqiptar e përplas për vdekje treni në Zvicër Një tragjedi i ka ndodhur familjes Ramadani nga Panorci i Malishevës e cila jeton në Zvicër që nga paslufta. Djali i vet
"Egbo duhet të jepte dorëheqjen kur doli kampion me Tiranën", Lila komenton dhe suksesin e Kombëtares Ish-futbollisti i Kombëtares, Andi Lila, foli pas triufmit të Shqipërisë 3-1 ndaj Kazakistanit. I ftuar në studion e
Rezultoi pozitiv me Covid-19, Southgate nuk i tregoi lojtarëve Trajneri i Anglisë, Gareth Southgatë muajin e kaluar ka rezultuar pozitiv në analizat e Covid-19, por nuk iu ka treguar
E besoni apo jo? Ramos humbi dy penallti ndaj Zvicrës (VIDEO) Spanja arriti që në minutën e fundit të ndeshjes të fitoi një pikë ndaj Zvicrës (1 – 1). Mirëpo, ajo që ra në sy isht
Ia doli! Pacienti mposht koronavirusin pas nga 7 muajsh qëndrimi në spital (FOTO LAJM) Një rast mjaft shpresëdhënës na vjen nga Anglia. Pacienti që ka vuajtur më gjatë nga koronavirusi në Britaninë e Madhe k
Befason Trump: Vaksina kundër COVID-19 s'doli më herët për të mos i fituar zgjedhjet unë Presidenti aktual i SHBA-së, Donald Trump, që i humbi zjgedhjet e fundit presidenciale, s’e ka pritur aspak mirë njoftim
Rudina kujton herën e parë kur doli në skenë me Koço Devolen: Isha vetëm 15-vjeç Moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të aktorit të njohur të humorit Koç
Mjeku zbulon skandalin në Berat: Tamponi u doli pozitiv pasi kishin ndërruar jetë Mjeku Erion Dasho ka reaguar për rastet e reja me Covid në vendin tonë duke thënë se Ministria e Shëndetësisë nuk i rapo
Pranoi se është e virgjër, Arjan Konomi rrëfen pse i doli në mbrojtje konkurrentes së re (FOTO LAJM) Opinionisti i njohur, Arjan konomi, ishte i ftuar këtë të premte në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel, ku foli p
Doli pa maskë të takonte qytetarët, Kryemadhi merr gjobën e dytë Policia e Durrësi ka gjobit me 5 mijë lekë, kryetaren e LSI, Monika Kryemadhin. Kjo është gjoba e dytë kundrejt Kryemadh
U gjobit se doli maskë, Monika Kryemadhi zbulon si qëndron e vërteta Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi përgënjeshtroi lajmin se ajo është gjobitur për mosmbajtjen e maskës. Në një reagim
Doli pa maskë, policia gjobit Monika Kryemadhin Policia ka ndëshkuar me gjobë kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi. Kryemadhi dhe ish-deputetja e LSI, Floida Kërpaçi, j
Djali i Koço Devoles flet për sëmundjen e babait: Tamponi i doli negativ por u përkeqësua Genci Devole, djali i artistit të njohur Koço Devole thotë se babait të tij pavarësisht se tamponi i doli negativ, gjend
Falë pandemisë, si ja doli Jeff Bezos tani të jetë dy herë më i pasur se Mark Zuckerberg Vlera neto e CEO së Amazon, Jeff Bezos, është rritur aq shumë gjatë vitit 2020, saqë pasuria e tij tani është dyfishi i
Mbyllet materniteti i Peqinit, infermierja doli me COVID-19 Materniteti i Peqinit është mbyllur pasi një infermiere është testuar pozitive me COVID-19. Gazetari i Panorama rapor