E FUNDIT/ Rama prezanton 3 emrat e parë që do kryesojnë listat e 25 prillit
999 rezultate për

doktori

Të fiksuar pas "Doktorit të mrekullive"? Në jetën reale i lidhur me aktoren e njohur (FOTO LAJM) "Doktori i Mrekullive" është kthyer në serialin më të ndjekur në TV Klan e që transmetohet çdo të shtunë e të diel në mb
Doktori më i paguar në SHBA, Fauci e ka rrogën më të lartë edhe se presidenti amerikan Dr. Anthony Fauci është paguar 417 608 dollarë në vitin 2019, raporton revista “Forbes”, sipas të dhënave më të fundit t
Doktori shpjegon sa kohë duhet të zgjasë një "sy-gjumë" që të mos ndjeheni i lodhur më pas Dr Karan Raj ka shpjeguar saktë se sa duhet të zgjasë një sy-gjumë që ju të keni më shumë energji pa u ndjerë të çorient
"Xhaxhi doktori" i kërkon ndjesë 12 vjeçares: Më fal që nuk ta hoqa dot maskën Pandemia Covid-19 nuk ka shqetësuar vetëm të moshuarit, të sëmurët kronikë, të cilët kanë qenë më të rrezikuarit, por
Të fiksuar pas "Doktorit të mrekullive"? Në jetën reale i lidhur me aktoren e njohur (FOTO LAJM) "Doktori i Mrekullive" është kthyer në serialin më të ndjekur në TV Klan e që transmetohet çdo të shtunë e të diel në mb
Grip, koronavirus apo alergji? Doktori na shpjegon si ta dallojmë Koronavirusi ka infektuar njerëz në mbarë botën. Me të gjitha masat e marra, është e natyrshme që të shqetësoheni sa her
Doktori jep lajmin pozitiv për Maradonën: Është duke u përmirësuar çdo ditë Doktori Leopoldo Luque, ka zbuluar se legjenda argjentinase Diego Maradona është duke u shëruar pas operacionit në tru.
Shfaqet për herë të parë në publik doktori që u nxi pas infektimit me COVID-19 (VIDEO) Mjeku kinez, Yi Fan është shfaqur në publik për herë të parë pasi lëkura e tij u nxi për shkak të trajtimit nga koronavi
Doktori i cili operoi Nicolo Zaniolon jep lajmin e trishtë Nicolò Zaniolo mund të ketë humbur tërë sezonin, madje edhe pjesëmarrjen në Europian. Sipas "Gazzetta dello Sport", ky d
Besojeni ose jo, kësaj fytyre të bukur shqiptare doktori i tha të bëjë operacion hundën Agnesa Vuthajt — Miss World Albania 2004, Miss Universe Albania, bukuri natyrale — dikur i thanë se duhet të bëjë hundën
COVID-19, vdes doktori i njohur nga Tetova Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe njoftoi se dr. Arifikmet Deari, nga Tetova ka humbur betejën me koronavirusin pas
Doktori francez: Hoqën hidrokloriksinën nga trajtimi i Covid-19 pasi kushton pak Didier Raul, një mjek francez dhe mikrobiolog i specializuar në sëmundjet infektie, ka reaguar në lidhje me pezullimin e
Meta s'e harron Berishën: Çdo kritikë e doktorit është e pakontestuar! Presidenti Ilir Meta komentoi reagimin e rezervuar të ish kryeministrit Sali Berisha sa i takon ndryshimeve në Kodin Pen
Mjeku italian: Ka infermierë që marrin 13 euro në ditë dhe nuk janë të siguruar Doktori italian Carlo Palermo , Sekretari i Përgjithshëm i Sindikatës së Personelit Mjekësor në Itali në një intervistë
Lufta ndaj koronavirusit, doktori i njohur rikthehet pas 48 vitesh pune në Infektiv Mjeku i njohur Dhimiter Kraja, pas 48 vitesh punë në Infektiv është rikthyer sërish për të ndihmuar në luftën e ashpër m
"Në shtëpi keni avantazhe", doktori i njohur jep këshilla për shqiptarët Doktori i njohur Isuf Kalo, ka dhënë në këto ditë të vështira mesazhe dhe këshilla për shqiptarët. Ditën e sotme ai
''Zemra ime u thye'', mjeku zgjedh mes djalit të tij 3 vjeçar me kancer dhe të prekurve nga COVID 19 Një mjek është detyruar të marrë një vendim të vështirë midis shpëtimit të jetës së të tjerëve dhe kujdesjes për djalin
Takoi doktorin e infektuar me koronavirus, vetëkarantinohet Angela Merkel Kancelarja gjermane, Angela Merkel është vetëkarantinuar, pasi ditën e djeshme ka takuar një prej doktorëve të prekur ng
Merkel futet në karantinë, doktori që i bëri vaksinën del pozitiv me koronavirus Angela Merkel është mbyllur në karantinë, njofton zëdhënësi i saj. Ky vendim është marrë pasi Merkel ka kontaktuar m
Doktori i njohur tregon numrin real të të prekurve nga koronavirusi: Minimalisht mund të jenë 400 Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero i cili këto kohë ka arritur të qetësojë shumë njerëz me deklaratat e tij, ka folur pë