999 rezultate për

dokle

Politikani i njohur shqiptar marton djalin: Dalin fotot romantike (FOTO LAJM) Djali i ish-deputetit Namik Dokle, i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar me martesë lidhjen e tij të dashurisë me Orn
Pamje të rralla, fëmija në Tiranë lind me "këmishë" (FOTO LAJM) Mjekja Anika Dokle ka publikuar një foto të rrallë. Një fenomen që ndodh 1 në 80 mijë lindje, kur fëmija lind me këmi
Politikani rrëfehet për hajdutin e pulave që kërkon të bëhet deputet “Një hajdut pulash që kërkon të bëhet deputet. Një oborr shtëpie i zbrazur nga njerëzit e i mbushur nga ferrat. Një arki
Dokle humb bastin, ja sa mandate parashikonte më 25 qershor Një nga figurat më të rëndësishme të Partisë Socialiste është Namik Dokle, i cili u la jashtë listave të kryeministrit R
Rama i "përjashtoi", Meta ngre dolli me Daden e Doklen Ilir Meta, Presidenti i sapozgjedhur ka takuar Namik Doklen dhe Arta Daden. Të dy deputetët janë “përjashtuar” nga R
Rama e përjashtoi nga lista, Dokle: Mos më zëvëndësoni me një hajdut pulash! Një ditë më parë, Partia Socialiste publikoi listat me emrat e kandidatëve për deputetë në të gjitha qarqet e vendit, pë
Nga Arta Dade tek Dokle, ja kush janë 27 të “përjashtuarit" nga Rama Partia Socialiste dje bërë publike listën zyrtare të kandidatëve për deputetë. Ajo që ra më shumë në sy është “përja
Endrit Dokle kërkon lirinë? Ja vendimi i Gjykatës Kushtetuese Ditën e sotme Gjykata Kushtetuese i ka shuar shpresat Endrit Dokles për heqjen e dënimit me burg të përjetshëm. Buri
Thirrje për “luftë”, Dokle ironizon keq Bashën: E ke mendjen tek llastiku i … Protesta e opozitës ditën e sotme është në ditën e tetë të saj dhe akoma qindra njerëz bashkë me drejtuesit e Partisë De
Patozi ironizon Majkon për foton e të birit: Me kriterin tënd, Dokle do e kishte vrarë 10 herë vajzën Deputeti i PD-së Astrit Patozi ka ironizuar socialistin Pandeli Majko per foton e te birit me dy gishta lart. “Protes
"O koka e k*...", "Më mirë qen se kryeqen", vajza e Namik Dokles i sulet Ramës (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama reagoi ndaj akuzave të ministrit Lefter Koka në lidhje me Policinë e Shtetit duke publikuar edhe t
Kosova ndihmon Shqipërinë për të zhbllokuar fshatrat e Kukësit Deputeti socialist Namik Dokle, ka treguar se ka qenë Kosova që me mjetet e veta i ka dalë në ndihmë Kukësit, për ta zhb
"Paska dehur vdekjen ky lugat", zbulohet poezia e Dritëro Agollit për Berishën Deputeti Namik Dokle i ka bërë një surprizë të këndshme Dritëro Agollit gjatë aktivitetit përmbyllës në nder të 85-vjeto
Sqarimi i Namik Dokles: Ja përse figuroj më i pasur se deputetët biznesmenë Sipas të dhënave të publikuara nga “Open Data Albania” për të ardhurat e deputetëve për vitin 2015, deputeti socialist N
Shpërthen vajza e Namik Dokles ndaj Ramës: “Mjaft me këtë “qentë le të lehin”, o k… Vajza e deputetit të më të vjetër të Partisë Socialiste, Namik Dokle ka ofenduar sërish Kryeministrin Edi Rama. Këtë
Dokle-Ahmetajt: Na blej një ekografi se materniteti nuk hyn në preferencat e Beqajt Vajza e Namik Dokles, e cila njihet për kritikat e shprehura haptazi në rrjetet sociale, i ka bërë thirrje ministrit të
Dokle jep mesazh për “socialistët Rilindas”: S'të ndalojmë të numërosh milionat Deputeti më i vjetër i PS, Namik Dokle, ka bërë një replikë me një prej rilindasve të rinj të partisë, i cili është një
Rama criticizes DP's decision to boycott the Parliament The Democratic Party has decided to boycott the parliament, after the decision to expel former PM and DP MP Sali Berisha
Thumbi i radhës nga vajza e Namik Dokles: "Dinjiteti nuk negociohet" Vajza e deputetit të Partisë Socialiste, Namik Dokle, është marrë sot me punimet e Asamblesë së PS. Tërheqja nga kan
Dade and Dokle withdraw from the race of SP leadership Arta Dade, the first candidate on the list of women for the leadership of the Socialist Party, withdrew from the race. A