999 rezultate për

dojna

Dojna i vë kushte Vlashentit, nëse nuk e propozon kështu nuk ka martesë (FOTO LAJM) Pas daljes së tyre të parë publike si çift, Dojna dhe Vlashenti janë bërë një nga çiftet më të komentuar në media e në r
Dashuri si e tyre, Dojna publikon videon duke kërcyer me Vlashentin (VIDEO) Dojna Mema u rikthye në ekranin e “Top Channel” për të drejtuar spektaklin më të ri të talenteve, “Just Dance”. Të gjith
"Viktimizohesh", Dojna Mema revoltohet pas historisë së seksizmit (FOTO LAJ) Dojna Mema ishte e ftuar ditën e djeshme në rubrikën “Trotuar” për të diskutuar mbi seksizmin. Moderatorja dha një shemb
Dojna Mema flet për lidhjen me Vlashent Satën: S'ka qenë kurrë sekret! Dilnim dorë për dore (FOTO LAJM) Dojna Mema gjithmonë ka pranuar se ka qenë e dashuruar, por asnjëherë nuk bëri publike identitetin e djalit që i kishte
Tani që e dinë të gjithë, Dojna nuk kursen fotot romantike me Vlashentin (FOTO LAJM) Dojna Mema festoi dje ditëlindjen dhe urimin më të ëmbël nga të gjithë e mori nga partneri i saj, Vlashent Sata. Artisti
Bënë publike lidhjen, Vlashenti i bën Dojnës urimin më romantik për ditëlindje (FOTO LAJM) Një nga moderatoret më të çiltra dhe energjike shqiptare feston sot ditëlindjen. Bëhet fjalë për Dojna Memën e cila ësht
Më në fund, Vlashenti bën publike lidhjen me Dojna Memën me videon më të ëmbël (VIDEO) Mediat roze kishin pikasur prej kohesh se Dojna Mema dhe Vlashent Sata janë në një lidhje, asnjëri prej tyre nuk e prano
Dojna i rikthehet ekranit, ju shkon mendja çfarë televizioni ka zgjedhur (FOTO LAJM) Duket se largimi i Dojna Memës nga ekrani i ‘Top Channel’ nuk do të zgjasë dhe për shumë. Burime për ‘Neës31’ kanë t
Dojna Mema na përloti me dedikimin për babain e ndjerë: Një vit pa të prekur dorën! (VIDEO) Babai i Dojna Memës humbi jetën 1 vit më parë, duke lënë pas një dhimbje të thellë tek të gjithë familjarët e tij. “N
U kapën "mat" lart e poshtë, Dojna konfirmon lidhjen me këngëtarin shqiptar (FOTO LAJM) Dojna ka qenë në qendër të mediave këto muaj sepse ka patur zhvillime jo pak të rëndësishme nga jeta e saj, personale dh
Zyrtarisht trendi i momentit, Dojna dhe Chiara Ferragni bëjnë "xing" (FOTO LAJM) Dojna Mema dhe Chiara Ferragni rastësisht kanë zgjedhur të veshin të njëjtat geta, por në ditë të ndryshme. Moderato
"Nofullën si të kalit", Dojna Mema i kthehet keq komentuesit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Dojna Mema është shumë aktive në rrjete sociale. Nga ditë në ditë, ajo publikon foto të ndryshme në
Dojna Mema ndan kujtimin më të bukur nga babai i saj i ndjerë (FOTO LAJM) Babai i Dojna Memës humbi jetën 11 muaj më parë, duke lënë pas një dhimbje të thellë tek të gjithë familjarët e tij.
Merr fund dilema, pse u largua Dojna Mema pas kaq vitesh nga Top Channel (FOTO LAJM) Largimi i Dojna Memës nga Top Channel pak muaj më parë bëri shumë bujë në rrjete sociale. Ka qenë vetë moderatorja ajo e
E lidhur me këngëtarin shqiptar? Dojna Mema: Zemra më rreh fort (FOTO LAJM) Dojna ka qenë në qendër të mediave këto muaj sepse ka patur zhvillime jo pak të rëndësishme nga jeta e saj, personale dh
Dojna Mema si djalë? Ngjan me këtë mashkull të njohur të ekranit shqiptar (FOTO LAJM) Aplikacioni “FaceApp” u bë shumë i njohur pak kohë më parë, ku edhe personazhet e njohur të ekranit vendosën që ta provo
Rrjeti nxjerr zbuluar Dojna Memën, është e dashuruar me këngëtarin shqiptar (FOTO LAJM) "Në jetë duhet të gjesh dikë që të dashuron, kujdeset për ty dhe të bën foto të bukura.", ishin këto fjalët e Dojnës vet
"Dikë që të dashuron", Dojna Mema sapo bëri publike lidhjen? (FOTO LAJM) Foto e fundit e Dojnës ka ndezur rrjetin. Moderatorja ka publikuar një foto ku shihet se është dorë për dore me dikë
Dojna Mema bie pre e grabitjes, shihni se çfarë i ndodhi moderatores që në mëngjes (VIDEO) Nëpërmjet disa videove në Instastory, moderatorja Dojna Mema tregon se edhe ajo ka rënë pre e grabitjes, pasi dikush i k
Dikush i bëri Dojnës një "padrejtësi" me moshën dhe moderatores nuk i pëlqeu aspak! Ndodh shpesh që personazheve të njohur të showbiz-it ti hyjnë në hak për moshën e shpesh ta shtrembërojnë shifrën e vërt