999 rezultate për

dogjani

Meta: Nuk e shkarkova Dogjanin për Pashalimanin Këshilltari për Sigurinë Kombëtare i Presidentit të Republikës, Bahri Shaqiri pas dekretit për lirimin nga detyra të kom
Shkarkohet komandanti i Forcave Detare Presidenti Ilir Meta ka dekretuar shkarkimin e Komandantit të Forcave Detare, Gjeneral Major Ylber Dogjani. Vendimi p
Si reagonte Fatos Nano kur arrestoheshin kriminelë të politizuar Ish-deputeti, Asllan Dogjani në një intervistë në emisionin “Arena” ka sjell në kujtesë qeverinë e Fatos Nanos dhe mënyr
"Sea Guardian", kthehen në atdhe marinarët shqiptar që patrulluan Egjeun Në Komandën e Forcës Detare, Plepa, u zhvillua ceremonia për pritjen e personelit të kontigjentit të 4-t, pjesëmarrës në
Këta janë dy socialistët që votuan për kreun e PD-së (FOTO LAJM) Sot zhvillohet votimi për garën për kreun e Partisë Demokratike dhe një numër i madh demokratësh i janë drejtuar kutive
"Butrinti" niset për mision në Egje (FOTO LAJM) U nis sot nga baza detare e "Pashalimanit" misioni i tretë i anijeve patrulluese shqiptare në detin Egje, si pjesë e mis
Dogjani reagon për “sherrin” në protestë me Albana Vokshin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme gjatë protestës u shpërnda një video e cila tregonte deputetin e PD-së, Asllan Dogjani duke u kofliktuar
Albana Vokshi sherr me Asllan Dogjanin në protestë (VIDEO) Pavarësisht se sot opozita po organizon një ndër protestat më të rëndësishme dhe pjesëmarrje e protestuesve llogaritet e
Plas sherri në Kuvend, deputeti i PD-së shpërthen ndaj Beqaj: O rrugaç, o budall Asllan Dogjani deputeti i Partisë Demokratike ka marrë fjalën në seacën plenare që po zhvillohet në këto momente në Kuve
Dogjani sherr me Ballën: Do të q* robt, legen (VIDEO) Pas tensioneve të krijuara në seancë opozita ka braktisur punimet e Kuvendit për sot. Lajmin e ka dhënë nënkryetari i Ku
DEBATE/Berisha: Ju socialistët rracë e neveritshme. Dogjani tenton të qëllojë Ballën (VIDEO) Një situatë e tensionuar është krijuar sot në Kuvend, në momentin kur po fliste ish kryeministri Sali Berisha, i cili në
Dogjani letër Ramës: Hapeni sërish filialin në Kukës siç bëtë në Sarandë Asllan Dogjani, ish-deputet i PS, sot deputet i PD-së, i ka shkruar një letër të hapur Kryeministrit Edi Rama në të cilë
Asllan Dogjani shpjegon kafen me Ramën pas sherrit në Kuvend: Ja çfarë i thash Pak pas debatit të zjarrte në seancë plenare mes Ramës dhe deputetëve demokratë, portali City Neës publikoi një foto të
Noka, Ristani, Pollo e Dogjani në Prokurori për armën e Strazimirit Deputetët e Partisë Demokratike Flamur Noka, Arben Ristani, Genc Pollo dhe Asllan Dogjani janë paraqitur në Prokurori pë
Zbardhet sherri mes Lutaj dhe Dogjanit, shkëmbime grushtash dhe përplasje karrigesh Një ditë pas lajmit të bujshëm lidhur me sherrin ndërmjet Lutaj dhe Dogjanit, është hedhur dritë mbi çfarë ka ndodhur. N
Physical confrontation between Lutaj and Dogjani in the parliament At the beginning a physical confrontation between MPs Pirro Lutaj and Asllan Dogjani was reported. It happened at no
Sherr në Komisionin e Sigurisë? Lutaj dhe Dogjani: Përplasje verbale Pasi u raportua në media për një konfrontim fizik mes Lutaj dhe Dogjanit, në kohë reale të dy palët e kanë hedhur poshtë
Dogjani: Rilindja e Ramës më hoqi nipin nga puna Ish-deputeti socialist, Asllan Dogjani, akuzon qeverinë se po hakmerret ndaj tij, duke i hequr familjarët nga puna. Ish-
Gjenerali Dogjani emërohet drejtor i Përgjithshëm i Agjencisë së Inteligjencës së Mbrojtjes Gjenerali Ylber Dogjani është emëruar dje drejtor i Përgjithshëm i Agjencisë së Inteligjencës së Mbrojtjes. Pas shkarkim
Kandidatët e PD-së që mbetën jashtë Parlamentit të ri (FOTO-LAJM) Partia Demokratike ka njohur humbjen më të madhe sa i përket mandateve të deputetëve gjatë viteve të fundit pasi në këto