999 rezultate për

doda

Përfundojnë votimet e dalin emrat, demokratët zgjedhin për Dibrën, Matin e Bulqizën Kanë përfunduar votimit në Dibër, Mat e Bulqizë për kandidatët me të cilët Partia Demokratike do të marrë pjesë në zgjed
Ka nisur që tani me këshillat, çfarë i mëson Elgiti të birit për gocat (FOTO LAJM) Elgit Doda dhe Klea Huta janë duke shijuar pushimet e para me vogëlushin e tyre Krid. Këtë detaj e ka treguar dhe vet
"Në skaf kishte edhe vajza të tjera por Enisa nuk dinte not" , del një tjeter version për ngjarjen e Velipojës Nje tjeter version del nga deshmite lidhur me ngjarjen e rende ndodhur ne Velipoje, ku pas nje xhiroje me skaf, me shoku
U bënë prindër, Elgit Doda dhe Klea Huta publikojnë foton e parë si familje Klea Huta dhe Elgit Doda këtë muaj u bënë prindër për herë të parë. Çifti vendosën ta pagëzojnë djalin me emrin e veçant
Pak ditë pasi u bë baba, Elgit Doda ndan foton e parë me të birin (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Elgit Doda dhe Klea Huta u bënë prindër me një djalë, të cilin e quajtën Krid. Dyshja nuk i ka fsheh
Hiti i kësaj vere, Alban Skënderaj dhe Elgit Doda publikojnë bashkëpunimin (VIDEO) Siç kishin paralajmëruar prej kohësh, pak minuta më parë është publikuar bashkëpunimi i Alban Skënderaj dhe Elgit Dodës.
Klea Huta dhe Elgit Doda bëhen prindër për herë të parë, zbulojnë emrin e djalit (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda bëhën prindër për herë të parë. Këtë e njoftoi vetë Klea nëpërmjet një portimi në Instagra
Elgit Doda mezi po pret të bëhet baba, tregon përgatitjet që ka bërë për vogëlushin (FOTO LAJM) Çifti shumë i dashur për publikun, Elgit Doda dhe Klea Huta shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Klea ësht
Ekzekutimi i rapsodit dhe mikut të tij, çfarë dëshmoi bashkëpunëtori i autorit Vrasja e rapsodit Kol Murrani dhe mikut të tij Preng Simoni, ngjarje e ndodhur më 27 prill në Lalm Lukaj, të Lezhës akom
"Rapsodin e kisha mik", autori i dyshuar i vrasjes së dyfishtë në Lezhë mohon ngjarjen Dy ditë më parë mbeti i vrarë rapsodi i njohur Kol Murrani dhe mikun e tij Preng Simoni, ku si autor i dyshuar i ngjarje
Yll e bukur, njihuni me të dashurën shqiptare të djalit të Arnold Schwarzenegger (FOTO LAJM) Çifti që djersitet së bashku, qëndron së bashku! Joseph Baena dhe e dashura Nicky Dodaj, u panë teksa dilnin nga një pa
Yll e bukur, njihuni me të dashurën shqiptare të djalit të Arnold Schwarzenegger (FOTO LAJM) Çifti që djersitet së bashku, qëndron së bashku! Joseph Baena dhe e dashura Nicky Dodaj, u panë teksa dilnin nga një pa
Askush nuk e dinte, martohet Klea Huta dhe Elgit Doda (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda janë zyrtarisht burrë e grua. Përmes disa postimeve në Instagram, ata deklaruan se i kanë thënë
"Do të vras..t'i plas hundët gjak", jepet vendimi për nënën katile Gjykata e Sarandës ka dhënë masën e sigurisë "arrest me burg" për 41 vjeçaren Elisabeta Mita, e cila u filmua duke dhunu
Klea Huta dhe Elgit Doda do të bëhen prindër! Zbulohet gjinia e bebit (FOTO LAJM) Mjaftoi data 1 janar, që në “Shiko Kush LUAN”, ndër të tjera, vëmendja të shkonte tek barku i rrumbullakosur i Klea Hutë
Klea Huta dhe Elgit Doda në pritje të fëmijës së parë! (FOTO LAJM) Në puntatën e fundit të emisionit “Shiko Kush Luan”, Klea Huta si gjithnjë dukej yll, por prisni pak, po ky barku pak më
U arrestua pas tërmetit të 26 nëntorit, si u lirua drejtori i Konvalishencës në Durrës Gjykata e Apelit ka vendosur të lirojë nga burgu Ahmet Dodën, duke i vendosur masën "Detyrim paraqitje". Kujtojmë se
Përplasja e të fortëve në Burrel, dosja e "nxehtë " ku gjyqtari përfitoi 300 milion lekë Pas betimit, prokurorët e SPAK kanë nisur menjëherë nga puna. Edhe pse janë vetëm 8 të tillë dhe dosjet janë të pafund
"Do jetoja për ata sy", në ditën e lindjes së Elgitit, Klea i bën dedikimin më romantik Në fillim lidhjen e tyre u munduan ta mbanin sa më private, por tani Klea Huta dhe Elgit Doda nuk e fshehin më dashurinë
Treni në Zvicër godet për vdekje 29-vjeçarin shqiptar Një tren përplasi për vdekje një të ri nga Kosova mbrëmjen e kaluar në stacionin e trenave në Zwingen. Rasti, u konfi