999 rezultate për

djali

Protesta e opozitës, shpërthen kundër ish-nusja e djalit të Berishës: Politikanë të korruptuar! Opozita në Shqipëri e kryesuar nga Partia Demokratike po organizon protestë përballë kryeministrisë. Por ndërkohë që
Nëna rreh për vdekje djalin 3 vjeç: "S’pushonte së qari" Një fëmijë i mitur rreth 3 vjeç e 8 muajsh, ka mbërritur i vdekur në në Poliklinikën e Modenas, në Itali, si pasojë e go
Flet babai i të penduarit Xhyliu: Jam me djalin, por jam edhe me ligjin Prindërit e të arrestuarit Fatjon Xhyliu, i dyshuar si një nga organizatorët e grabitjes së 3.2 milionë dollarëve në rru
Babai i Fatjon Xhyliut: Punoi në Greqi për familjen, nuk e di sa para solli... Kujtimi dhe Lumturia, prindërit e të arrestuarit Fatjon Xhyliui dyshuar si një nga organizatorët e grabitjes së 3.2 mili
Nëna e grabitësit të Rinasit i shkruan Berishës në Whatsapp, zbulon 'shown' e policisë Ish-kryeministri i vendin Sali Berisha ka reaguar për herë të parë për arrestimet e grabitësve të Rinasit, por jo për të
Donte t’i binte në sy vajzës, bie nga shkallët lëvizëse dhe thyen krahu (VIDEO) Loja flirtuese mes një vajzë dhe një djali nuk ka shkuar aspak mirë, pasi djali ka përfunduar duke thyer krahur. Vide
Spitali Amerikan merr përsipër trajtimin mjekësor të djalit të sëmurë nga Rogozhina Një thirrje e bërë nga aktiviti Ilir Hoxholli për të ndihmuar një familje e cila jetonte në varfëri ekstreme dhe me femi
Djali i xhaxhait të Ilir Kupës në grupin e grabitësve të bankës Ditën e djeshme Policia e Shtetit arriti që në kohë rekord të evidentojë grabitësit e 3.2 mln dollarë si dhe arriti të k
Tmerri në Korçë, ja pse djali tentoi ta digjte me benzinë nënën Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me ngjarja e djeshme në Korçë, teksa djali u arrestua pasi leu me benzine dhe ten
Qytetarja i kërkon Ramës punë për djalin, ja si i përgjigjet ai (FOTO) Ki Shqipërisë Edi Rama ka vendosur që të investohet personalisht për të zgjidhur hallet e shqiptarëve. Dje ai është b
Shqiptarja masakroi fëmijën dhe vrau veten, burri: Ja ç'më tha ... Burri i shqiptares që dje tronditi Torinon në Itali, pasi masakroi me 6 goditje thike djalin e vogël dhe më pas u hodh n
Zbardhen detaje tronditëse për shqiptaren që plagosi djalin dhe u hodh nga kati i 8 (VIDEO) Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë që tronditi Torinon në Itali, në një familje shqiptare, ku gruaja plago
Identifikohet mamaja shqiptare që u vetëvra pasi masakroi me thikë djalin 7-vjeçar Një grua shqiptare në Itali, nëna e dy fëmijë me partner Italian, sot ka gjetur vdekjen pasi u hedh nga kati i 8 i pall
TRAGJEDI/ Italiani i kërkon ndarjen, shqiptarja masakron djalin dhe hidhet nga kati i 8-të Një mama ka goditur me thikë djalin 7-vjeçar dhe më pas është vetëvrarë duke u hedhur nga ballkoni i banesës në katin e
Djali "Spiderman" futet në Guinness për elasticitetin e tij (FOTO LAJM) Elasticiteti i këtij adoleshenti është me të lë me gojë hapur. Adoleshenti i cili njihet me nofkën si “Spiderman” ka h
Ndahet nga jeta djali i biznesmenit të njohur shqiptar (FOTO LAJM) Eshtë ndarë dje nga jeta djali i biznesmenit shqiptar, Ahmet Muçaj. Mësohet se Silvestri, 23 vjeç vuante prej disa m
GRABITJA/ Nëna e rojes së sigurisë: Lirojeni! Im bir, 12 orë punë për 200 mijë lekë të vjetra Para dy ditësh një grabitje spektakolare ndodhi rrugës për në Rinas, ku dy makina me 5 persona të maskuar arritën të mar
EMRI/ Shkodër, babai dhunon djalin, dhe i sulet me thikë nuses Policia e Shkodrës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje kriminale brenda familjes në Shkodër pasi kryefamiljari
I dënoi djalin me 8 vite burg, kanos prokurorin: Ju doni vrarë… Ditën e djeshme në seancën e zhvilluar në Gjykatën e Rrethit Gjyqësor Krujë, prokurori Bujar Memia ka paraqitur konkluzi
Publikohen mesazhet dëshpëruese të qytetarit ndaj Beqajt: Ju lutem se po me vdes djali.. Gjatë seancës së sotme në Kuvend një ndër debatet më të forta ishte ai i deputetit demokrat Asllan Dogjani dhe ministrit
 
Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.

Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.