999 rezultate për

divjake

Aksidenti i rëndë i merr jetën 27 vjeçarit në Divjakë Një aksident i rëndë, ka ndodhur mbrëmë në Divjakë ku si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën një 27 vjeçar. Ai
Terrorizonin banorët me të shtëna, policia sekuestron arsenal armësh në shtëpitë e dy personave Policia e Fierit ka goditur dy raste të armëmbajtjes në Mallakastër dhe Divjakë, në kuadër të kontrolleve masive të usht
Radha e Krujës dhe Divjakës, OFL "godet" pesë të tjerë Operacioni Forca e Ligit ditën e sotme i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë pesë pers
Ulërima dhe të qara, si u shpëtuan nga mbytja tre të miturit në Divjakë (VIDEO) Ditën e djeshme, më 26 korrik 2020 në Plazhin e Divjakës, Vrojtuesit e Plazhit në bashke&#
U kapën me të "bardhë" në Divjakë, mes tyre edhe një polic Katër persona janë arrestuar në Divjakë pasi janë kapur më kokainë. Mes personave të arrestuar është edhe një punonjë
Pacolli nxjerr zbuluar qeverinë shqiptare: Më kërkoi investimin në Divjakë! Behxhet Pacolli ka reaguar pas vendimit për të anuluar resortin turistik në Parkun Divjakë-Karavastasë. Pacolli poho
Rama refuzon projektin e Behgjet Pacollit për Divjakën Komiteti i Investimeve Strategjike, ka vendosur në prill të këtij viti të refuzojë kërkesën e kompanisë Mabetex të ish-m
EMRI/ E goditi rrufeja teksa peshkonte, gjendet i pajetë 46 vjeçari Një 46 vjeçar është gjendur i pajetë në Lagunën e Karavastas. Mësohet se viktima është Agim Shkoza, banues në Divjakë
I mori jetën të moshuarit, 18-vjeçari arrestohet në shtëpi duke mjekuar plagët Policia ka arrestuar personi që shkaktoi aksidentin e të hënës në mbrëmje në lagjen numër 2 në Divjakë, ku gjeti vdekjen
E FUNDIT/ 17 vjeçari përplas për vdekje 88 vjeçarin në Divjakë Një aksident i rëndë ka ndodhur pak orë më parë. Rreth orës 18:30, në qytetin e Divjakës, dyshohet se shtetasi E.B,
“Fshehu provat kur ra avioni me drogë në Divjakë”, PD akuza ndaj dy shefave të rinj të Policisë Partia Demokratike ka bërë një reagim në lidhje me dy emërimet e reja në Policinë e Shtetit, drejtorin e ri të Lezhës dh
Fermerët e Divjakës në hall: Shalqiri u mbetet në arë Gazmend Pirra nga Kemishtaj e Divjakës pas emigrimit u kthye në vendin e tij. Ai mori disa hektarë tokë me qira dhe nis
E ndaluan për kontroll, i riu grushton dy policët në Divjakë Policia e Shtetit njofton se ka arrestuar një 27-vjeçar në Divjakë, pasi ai ka kundërshtuar punonjësit policorë. Unif
Aksident i rëndë në Divjakë, dy makina përfundojnë në karburant Një aksident i frikshëm ka ndodhur midis dy mjeteve pranë një pike karburanti në hyrjen lindore të fshatit Babunjë, Div
Vdes 21 vjeçari pas përplasjes me motoçikletë Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një 21-vjeçari është regjistruar mbrëmjen e së hënës (5 gusht) në Divjakë. Ng
Përplasen dy motorra në Divjakë, plagosen rëndë drejtuesit Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së sotme në fshatin Zharnec të Divjakës. Sipas raportimeve
Shkuan për klipin e dasmës, makina e nuses pëson aksident Ata e kishin menduar si një ndër ditët më të bukura të jetës së tij, por u ndodhi e papritura. Ngjarja ka ndodhur në
“Je bërë shumë e bukur", rrëfehet 16-vjeçarja që u përdhunua nga xhaxhai 45-vjeçari nga fshati Grabian në Divjakë, i arrestuar me akuzen se ka perdhunuar mbesen vetem 16 vjecare, sapo kishte da
Divjakë, në plazh me zitor Në Adriatik të Divjakës familjaret gjejnë hapësirat dhe plazhin që duan për fundjava. Madje nuk ia përtojnë të shkojnë a
Stuhi në Divjakë e Korçë, shikoni pasojat nga era e fortë dhe shiu (VIDEO) Shiu i rrëmbyeshëm i shoqëruar edhe me erë të fortë ka sjellë ndërprerjen e energjisë elektrike në zonën e plazhit në Di