999 rezultate për

ditore

Si i përdhunonte mirditoret me armë në brez "Toger Baba"! Fundi tragjik i atyre që kundërshtonin Së fundmi, gjithë ç’ka parë a dëgjuar nga bashkëvuajtës të tjerë, Tanush Kaso, kryetari i Shoqatës së të Burgosurve Poli
E hënë me rrebeshe shiu, por çfarë do të ndodh pasdite Edhe të hënën mbetemi nën dominimin e kthjellimeve dhe vranësirave të dendura deri në mesditë, të cilat herë pas here do
Mazrekaj nxjerr foton e gruas së Veton Surroit në Facebook Këto ditë është shënuar 21 vjetori i themelimit të gazetës “ Koha Ditore”, numri i parë së cilës është publikuar në viti
Si do të jetë moti në Maqedoninë e Veriut Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe kushte për reshje të shiut. Në vendet më të
Spinaqi dhe banania, kombinimi perfekt për organizimin Spinaqi dhe bananet janë një kombinim që ofron vlera të shumëfishta për organizmin, pasi përmbajnë disa ushqyes që përth
Dita më e ngrohtë e javës, si do të jenë temperaturat sot Alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta do të dominojnë orët e para të ditës. Pasditja dhe nata mbeten me kthjelli
Rriten temperaturat, por si do të jetë moti sot Alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta do të dominojnë orët e para të ditës. Pasditja dhe nata mbeten me kthjelli
Rriten temperaturat, si do të jetë moti sot Vijon nën ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme duke bërë që alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta do të domin
Temperaturat nën zero, si do jetë moti sot Pjesa e parë e ditës do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të lehta si pasojë e ardhjes së masave ajrore të ftoht
Temperatura si në pranverë, si parashikohet moti për sot Mbetemi në ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme kontinentale duke ndikuar mot të kthjellët në Shqipëri. Mesdita dhe p
Dasma shqiptare në Karaibe, nusja braziliane përlotet nga surpriza e prindërve mirditorë Nga viti 1990 e deri më sot po bëhen gati tre dekada që me qindra e mijra shqiptarë kanë lënë vëndin e tyre dhe janë shp
Luhatje të mëdha temperaturash, si të visheni sot Vijon ndikimi i motit të kthjellët dhe vranësirave kalimtare në të gjithë territorin, më të dukshme vranësirat paraqiten
Moti merr kthesë, çfarë do të ndodhë sot me temperaturat Kthjellime dhe vranësira të herë pas-hershme dominojnë të gjithë territorin gjatë orëve të para të ditës. Më të dendura
Shira dhe dëborë, çfarë ka rezervuar moti ditën e sotme Mbetemi nën dominimin e masave ajrore të paqëndrueshme duke ndikuar vranësira dhe shira në territor, më të dukshme paraq
I ftohti nuk ikën nga Shqipëria, si do të jetë moti sot Kthjellime dhe vranësira kalimtare mbeten deri në mesditë në të gjithë Shqipërinë. Pasditja dhe nata sjellin shtim të vr
Ndryshon moti, sa do të shënojë termometri sot Kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë orët e para të ditës në të gjithë Shqipërinë. Pasditja dhe mbrëmja sjellin
Termometri shënon temperatura minimale, sot një nga ditët më të acarta Masat ajrore të qëndrueshme do të diktojnë mot të kthjellët dhe vranësira kalimtare. Më të dendura vranësirat paraqit
Ndërhyrja e policisë në auditore, kërkesa erdhi nga UT (FOTO LAJM) Ndërhyrja e policisë në auditoret e Fakulteteve të Tiranës është bërë me kërkesë të drejtuesve të Universitetit. Ndër
Keni bërë plane për sot? Si do të jetë moti Vijon ndikimi i motit të kthjellët dhe vranësira kalimtare në të gjithë territorin, më të dendura vranësirat paraqiten n
Moti merr kthesë, kështu do të luhaten temperaturat sot Orët e paradites, do të dominohen nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të shpeshta në të gjithë territorin. Më