999 rezultate për

disney

Paska qenë e gjitha gënjeshtër, sekreti i errët që fshihet pas Disneyland Disneyland vendi i shumë ëndërruar nga fëmijët, në fakt nuk është shumë i lumtur sic edhe duket. Pas magjisë së Disne
Vartësit e akuzuan për keqdrejtim, largohet animatori i Disney Animatori i Disney, i cili ka qenë drejtuesii hitit Toy Story në 1995, dhe krijuesi pas filmave të dashur për të gjithë
Nuk është vendi më i lumtur në botë, sekreti i errët që fshihet pas Disneyland Disneyland vendi i shumë ëndërruar nga fëmijët, në fakt nuk është shumë i lumtur sic edhe duket. Pas magjisë së Disne
Samsung dhe Disney krijojnë emojit magjike për Galaxy S9 e S9+ (FOTO LAJM) Samsung Electronics Co., Ltd. dhe Disney po sjellin në jetë personazhet aq shumë të dashura të Disney si Emoji AR për Ga
Jon Gjebrea dhe Merlin Haxhiymeri pas fejesës ja mbathin për në Disneyland (FOTO LAJM) Fejesa e Jon Gjebresë dhe Merlin Haxhiymerit ishte një nga lajmet me të diskutuara në media. Pas fejesës çifti u nis
Si do të dukeshin princeshat e Disney nëse do të vizatoheshin sot? (FOTO LAJM) Kompania Walt Disney i dha botës shumë karaktere femërore, dhe princeshat ishin më të popullarizuara mes tyre. Princesha
Shohin personazhin e Disney, reagimi i vajzave ju shkrin së qeshuri (VIDEO) Gjatë një udhëtimi në Haëaii dy vajza të vogla u lumturuan pa masë kur panë një burrë që i ngjante personazhit të prefer
David Bechkam si personazhet e Disney Më shumë dashuri se kaq në një foto nuk mund të kishte. Bëhet fjalë për ish futbollistin, David Bechkam dhe vajzën e tij
Porositur personalisht nga diktatori Kim Jong-un, Koreja Veriore bëhet me Disneyland (FOTO) “Disneyland” i Koresë Veriore i porositur personalisht nga diktatori Kim Jong-un ka bërë publike disa fotografi të pabes
Për inat të botës! Kim Jong-Un ndërton "Disneyland" në zemër të Koresë së Veriut (FOTO LAJM) "Disneyland" i Koresë Veriore është ndërtuar në zemrën e Phenianit. Parku përfshin rreth 37 hektarë, ka pishina të br
"The Simpson" parashikon një tjetër ngjarje të madhe, habit me saktësinë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme "Walt Disney" realizoi një prej blerjeve më të rëndësishme të sajat. Bëhet fjalë për kompaninë e famshme
Bambi në jetën reale! Kafshët e Disney shfaqen së bashku (FOTO LAJM) Një fotograf britanik arriti të kapte "jetën reale të Disneyland" në një pyll britanik, si një dre, ketër dhe fasan.
Aty ku fantazia takon realitetin, 6 kështjellat e filmave Disney që mund t’i vizitoni në jetën reale (FOTO LAJM) Harrojeni Princin e Kaltër, kafshët që flasin dhe njëbrirëshat. Nëse këto krijesa nuk ekzostojnë, kështjellat dhe pallat
Selena Gomez e thotë hapur: Jam ndjerë e dhunuar në Disney Padyshim që të gjithë i njohin rolet e bukura të Selenës në Disney dhe të gjithë e pëlqejnë vajzën e ëmbël që ajo shfaqt
Aktorja e famshme, magjepsëse edhe me rozë (FOTO LAJM) Premiera e Spider-Man solli disa prej yjeve më të famshëm të Hollivudit në tapetin e kuq në Los Angelos. Midis tyr
"Frozen 2", filmi vizatimor më i dashur do të dalë së shpejti Seria e dytë e filmit mjaft të dashur Frozen, tashmë ka një ditë zyrtare. Sipas Disney, “Frozen 2” do të dalë zyrtari
Si do të dukeshin princeshat e Disneyt nëse do të ishin nëna (FOTO LAJM) Filmat tonë vizatimorë të preferuar përfundojnë gjithmonë njësoj, hero apo heroina që kapërcejnë të gjitha pengesat dhe
5 vajzat e famshme shqiptare që ngjajnë me personazhet e Disney-t (FOTO LAJM) Shumë të bukura dhe të suksesshme janë vajzat e showbiz-it shqiptar gjithashtu edhe personazhet e njohura të animuara.
Jennifer Lopez, një Rapunzel e kohëve moderne (FOTO LAJM) J Lo ka përjetuar një moment të Rapunzel. Të hënën këngëtarja e famshme është parë si princesha e Disney, ndërsa po ud
Disney së shpejti me një park të ri të frymëzuar nga filmi “Avatar” (FOTO LAJM) “Disney” po ndërton një park të frymëzuar nga filmi që theu rekordet në vitin 2009, Avatar. Duke krijuar këtë park, k