999 rezultate për

disa

Geci jep alarmin: Disa makina me targa shqiptare duan të më vrasin Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, nga radhët e LDK, Gani Geci, po thotë se ka lajmëruar Policinë e Kosovës sot gjatë d
Pamela Anderson rikthehet me Ramin, por futbollisti i vendos disa kushte Aktorja, Pamela Anderson dhe futbollisti i njohur, Adil Rami mesa duket kanë vendosur që të rikthehen sërish bashkë, pas
De Vrij: Sot duhet të ruanim avantazhin, ndërsa të enjten na duhej të përmbysnim disavantazhin Pas vërshëllimës së trefishtë, Stefan de Vrij nuk ka përmbajtur entuziazmin e tij për fitoren e rëndësishme me rezultati
City i çmendur, i mjoftojnë 20 minutat e fundit për të përmbysur disavantazhin e 2 golave (VIDEO) Ndeshja mes Sëansea City dhe Manchester City e vlefshme për FA CUP dhuroi pafund emocione. Skuadra vendase do të k
Daçiç: Disa shtete po i thonë Haradinajt të mos e heqë taksën Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç, ka akuzuar ndërkombëtaret se po luajnë lojë të dyfishtë në lidhje me taksën q
Gmail dhe Google Drive ka probleme në disa vende të botës Gmail është goditur nga një ndërprerje që prek përdoruesit anembanë botës, me njoftime të ndërprerjeve që përmbytin medi
Ish-agjenti reagon ndaj Halitit: Nëse PDK shkon në zgjedhje, disa mund të vriten Ish-eprori i lartë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, dhe ish-anëtari i SHIK-ut, Naim Miftari ka reaguar pas deklaratës s
Rrëzimi i dytë brenda disa muajsh, kush është avioni i Boeing që po rrezikon udhëtarët Disa kompani të fluturimeve e kanë hequr nga përdorimi aeroplanin e tipit “Boeing 737 Max 8” pas aksidentit që ndodhi në
Disa lagje të Prishtinës sot nuk do të kenë ujë Disa lagje të Prishtinës, sot do të mbesin pa ujë. Gjithë kjo pasi mëngjesin e sotëm ka shpërthyer një tub magjistral që
Rennes fundos Arsenalin pretendent (VIDEO) Skuadra franceze Rennes ka marë një rezultatat fantastic në shtëpi përballë Arsenal, shkruan Albeu.com Edhe pse pothu
Disa të vdekur, pamje tronditëse nga aksidenti në Gjilan (FOTO LAJM) Nga pamjet e para prej vendit të ngjarjes duket se përplasja e kamionit me disa vetura dhe këmbësorë në Gjilan ka shkakt
Shkolla "horror" në Paskuqan, e ndërtuar mbi varreza (VIDEO) Shkoll Tahir Sinani, në Kodër-Paskuqan. Kjo godinë e ndërtuar në vitin 2002, mund të jetë shkolla e vetme në botë e
Mos ushtroni pa parë efekt, disa këshilla për në palestër Ushtrimet mund të përmirësojnë shëndetin tuaj, mirëpo vetëm nëse i bëni siç duhet. Disa ushtrime mund të jenë të rrez
Tahiri nuk përmbahet, ofendon disa herë gazetarin në studio Ish-Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka shpërthyer keq sot nga telefoni për studion e opinion, pasi gazetari Basir Col
Kur disa sekonda të ndajnë nga vdekja e sigurt (VIDEO) Ky është momenti i pabesueshëm kur një nënë dhe një fëmijë evituan shtypjen nga një ndërtesë në rënie, për pak. Ikja
Rita Ora ndërpret për disa çaste koncertin , ja çfarë i ndodhi Mbrëmjen që lamë pas këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka realizuar një koncert në Sidnei, por veprimi i saj i h
Makina hip në trotuar, shtyp disa persona Dy persona kanë humbur jetën dhe gjashtë të tjerë janë lënduar pasi u goditën nga një veturë në një rrugë të ngarkuar në
Disa orë na ndajnë nga ceremonia e Oscar, ambasadori shpreson te artistët kosovarë Ceremonia e shpërblimeve “Oscar” do të mbahet sonte, për të vlerësuar suksesin e aktorëve, regjisorëve dhe punëtorëve të
Përse disa vezë kanë ngjyre kafe dhe disa të bardhë? Keni pyetur ndonjëherë se pse disa vezë janë të bardha dhe disa kafe? Ngjyra e vezës zakonisht varet nga ngjyra e pul
Si të zbuloni me disa hapa sëmundjet nga të cilat vuani Nyjet limfatike janë organe të vogla të përbëra nga limfocitet dhe indi lidhor. Ato kanë rolin mbrojtës dhe janë të