999 rezultate për

dionisi

E pabesueshme! Ky është gjeniu 5 vjeçar shqiptar që ka lexuar 700 libra Ai është një gjeni dhe është vetëm 5 vjeç. Dionis Senjo është djali i një çifti onkologësh nga Tirana. Kur ishte vet
I zgjuar si Ajnshtajni! Njihuni me shqiptarin me koeficient të lartë inteligjence Dionis Senjo është djali i një çifti mjekësh nga Tirana. Është vetëm 5 vjeç dhe është shumë aktiv edhe në rrjetet social
Dionisi, 5 vjeçari shqiptar që ka lexuar 700 libra (FOTO LAJM) Dionis Senjo është djali i një çifti onkologësh nga Tirana. Është vetëm 5 vjeç dhe ka plot 2222 ndjekës në faqen e tij n