999 rezultate për

diogo

"Grimca" shprese për Klopp, Jota rikthehet nga dëmtimi Buzëqesh Jurgen Klopp. Pas shumë lajmeve të këqija dhe ecurisë tejet negative të skuadrës në këtë sezon të Premier Leagu
Shënoi në përmbysjen e Liverpool, Klopp: Jota mund të përmirësohet shumë më shumë Diogo Jota ishte lojtari që i dha fitoren skuadrës së Liverpool, me golin e shënuar mbrëmë ndaj Sheffield United. Loj
ZYRTARE/ Diogo Jota i bashkohet Liverpoolit Diogo Jota është transferimi i radhës nga Liverpool. Faqja zyrtare e Wolverhampton Wanderers ka njoftuar se Jota i ës