999 rezultate për

dinamos

Dinamo, shkolla që po shuhet ditë pas dite Vazhdon vdekja klinike e Dinamos, një prej klubeve legjendare të futbollit shqiptar. Nëndetësja historike është e brakti
Azdren Llullaku hero në Rumani, supergol dhe asis në ndeshjen ndaj Dinamos së Bucurestit (VIDEO) Viti 2018 për Azdren Llullakun u mbyll më së mirë. Sulmuesi i kombëtares shqiptare, që së fundmi nuk nuk është grumbullu
Legjendat e Dinamos flasin për ish-trajnerin, Daliç: Suksesi kroat, prej tij Kombëtarja e Kroacisë ka shkruar histori në këtë Botëror duke mundur Anglinë dhe duke u ngjitur në finalen e Botërorit k
Ish-presidenti i Dinamos së Zagrebit dënohet me 6 vite e gjysmë burg Ish-presidenti i Dinamos së Zagrebit në Kroaci, deri tani vonë këshilltar i klubit, Zdravko Mamiç, vëllai i tij Zoran Ma
Plas sherri tek Hajduk Splitit, tifozët sulmojnë lojtarët ndërsa presidenti jep dorëheqjen Presidenti i Hajduk Splitit, Ivan Kos ka dhënë dorëheqjen nga ky post, pas humbjes në kampionat përballë Dinamos së Zagr
Lojtari i Lazios bën gjestin fenomenal ndaj ish-tifozëve rival Ish-mbrojtësi i Dinamos dhe aktualisht i Lazios, Stefan Radu e ktheu ndeshjen e djeshme mes Steauas së Bukureshtit dhe L
Grezda flet për dështimin e trasferimit tek Dinamo: Osijek nuk më lejoi që të largohesha Eros Grezda është padyshim një nga futbollistët më të spikatur në kombëtaren shqiptare pasi me paraqitjet e tij të mira
Ndahet nga jeta ish-portieri i njohur (FOTO LAJM) Ish-legjenda e portës së Dinamos, Ilir Luarasi ka ndërruar jetë ditën e sotme. Ai është gjetur i pajetë në shtëpinë e
Skënderbeu merr fitoren e parë dhe fiton bindshëm kundër Dinamos së Kievit Skënderbeu ka arritur të marrë një fitore të madhe kundër Dinamos së Kievit me shifrat 3-1 në "Elbasan Arena" Të parë
Ilir Daja shpreson tek neglizhimi i Dinamos, për të arritur një rezultat pozitiv Ilir Daja hidhet në sulm. Ndaj Dinamos së Kievit do të zbresë në fushë një Skënderbe shumë ofensiv për të mbajtur gjallë
E bujshme / Kroacia emëron trajner ish-trajnerin e Dinamos Kroacia shkarkoi trajnerin Ante Çaçic nga stoli i ekipit kombëtar, pas barazimit zhgënjyes 1-1, në shtëpi ndaj Finlandë
U akuzuan për shitje ndeshjeje kundër Dinamos së Kievit, reagon sulmuesi i Skënderbeut Shqiptarët janë shpesh dyshues për rezultate e ndehsjeve, sidomos kur ato marrin kthesë të papritur në harkun kohor të p
Rivali i përjetshëm i Dinamos së Kievit këshillon Skënderbeun: Sulmoni se kanë probleme në mbrojtje Gjatë verës, ata ndryshuan trajner dhe stil loje. Me Rebrov, ata kishin mbajtje topi më të mirë dhe objektivi kryesor is
Trajneri i Dinamos së Kievit: Nuk e nënvlerësojmë Skënderbeun Trajneri i Dinamos së Kievit Oleksandr Khatskevich sw bashku me mbrojtësin Domagoj Vida janë të bindur pwr njw fitore nd
Mesoni sa kushton rivali i Skënderbeut në Europa League Në fundin e merkatos së verës, kur Barcelona bleu Dembele nga Borussia e Dortmundit, edhe Skënderbeu u gëzua. Pak ditë m
Skëndërbeu zyrtarisht do të përballet me Dinamon e Kievit pa Bakari Nimaga Skënderbeu do të luajë pa një prej yjeve të skuadrës, në ndeshjen e parë të grupeve të Europa League, në fushën e Dinamo
Presidenti i Dinamos kërkon më shumë tifozë kundër Skëndërbeut Klubi gjigant ukrainas, Dinamo Kiev, po e vlerëson në maksimum ndeshjen e parë në grupet e Ligës së Europës, teksa të en
Daja: Nuk ka kohë për pushim, Dinamo na vëzhgoi na presin Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, u shpreh i kënaqur me arritjen e fitores ndaj Flamurtarit dhe bëri me dije se skuadra
Ish trajneri i Dinamos: Duka është si Enveri, po nuk i hyre në punë të "heq qafe" Ish-trajneri i Dinamos, Faruk Sejdini ka “thumbuar” presidentin Armand Duka gjatë një analize për largimin e Xhani De Bi
Trajneri i Dinamos përgëzon Skënderbeun: Luajti me zemër Mario Cvitanoviç, trajneri i Dinamos së Zagrebit, ka uruar Skënderbeun për kualifikimin në fazën në grupe të Ligës së Eu