999 rezultate për

dina

Personin më të shtrenjtë të jetës së saj, Ledina Çelo e ka tashmë kompozitor personal (VIDEO) Prej vitesh, këngëtarja e njohur Ledina Çelo po jeton në Gjermani me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj. Vazhdimisht
Prezantuesi shqiptar në zi, humb vëllanë (FOTO LAJM) Humoristi dhe prezantuesi kosovar, Besim Dina ka humbur sot një nga personat më të afërt të zemrës. Siç bëhet e ditur
Flenë bashkë por nuk infektohen, mjeku zbulon pse ndodh fenomeni i "çuditshëm" Mjeku imunolog Genc Sulçebe ka rrëfyer në emisionin Rudina në Tv Klan se si ekziston mundësia që njerëzit mund të jetojn
​Shkrimtari që refuzoi paratë e çmimit Nobel Shkrimtari George Bernard Shaw më 18 nëntor të vitit 1926, refuzoi të pranojë paratë për Çmimin Nobel që kishte fituar.
Meta përkujton vdekjen e vëllait të Haradinajt: Heronjtë e Kombit Presidenti Ilir Meta ka publikuar në “Facebook” një foto të Ramush Haradinajt dhe vëllait të ndjerë Luan Haradinaj, i ci
Haradinaj kujton vëllain e vrarë: Luan, ne po na ikin vitet, e ti mbete i ri përgjithmonë Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ditën e sotme ka kujtuar vëllain e tij Luanin i cili u vra gjatë luftës dhe
Dinamo e madhe, blutë tashmë janë një realitet mes pretendentëve pas një dekade vujatjesh Dinamo e madhe rikthehet në Ballsh, shokon Bylisin në “Adush Muça”. Festa te Dinamo ka nisur që nga moment i golit t
Kupa e Shqipërisë: Tirana e bën dramë, eliminohet nga Korabi, feston Dinamo Korabi bën surprizën e madhe në raundin e dytë të Kupës së Shqipërisë. Skuadra dibrane ka eliminuar Tiranën në shtesa, f
Firmoset ekstradimi për shqiptarin e rrezikshëm, dyshimet për rolin e Ndragheta-s në Shqipëri e Ballkan Bujar Sejdinaj, një prej më të kërkuarve në Itali, me kodin e kuq të rrezikshmërisë i arrestuar në Shqipëri në korrikun
Të divorcuar, Rudina Dembacaj publikon papritur ish-bashkëshortin (FOTO LAJM) Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj nisi në muajin qershor të vitit që lamë pas proçedurat e divorcit me ba
Haradinaj: Une jam i duhuri për postin e presidentit Kandidati i AAK’së për president Ramush Haradinaj thotë se u ka bërë një ofertë Vetëvendosjes dhe PDK’në në këmbim të vo
Rudina Hajdari pozon e lumtur krah Piperos: E kam mposhtur COVID-19! Deputetja Rudina Hajdari ka mposhtur me sukses COVID-19. Lajmin e ka dhënë vetë Hajdari e cila ka pozuar e lumtur k
Rudina kujton herën e parë kur doli në skenë me Koço Devolen: Isha vetëm 15-vjeç Moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të aktorit të njohur të humorit Koç
Ramush Haradinaj kërkon zgjedhje të reja Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka kërkuar zgjedhje të reja në Kosovë. Ramush Haradinaj k
Haradinaj: Besoj në drejtësinë e bashkëluftëtarëve të mi Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë një interviste në Euronews Albania se beson tek pafajësia e bashkëlu
E infektuar me COVID-19, Rudina Hajdari: Kisha temperaturë dhe probleme me frymarrjen Një ndër njerëzit publike të infektuar me COVID-19 në Shqipëri është edhe deputetja Rudina Hajdari. Ajo ka qenë në nj
Fitore me vuajtje ndaj Dinamo Kiev, Pique kritikon skuadrën Gerard Pique beson se Barcelona ishte nervoze dhe humbi kontrollin teksa shënoi fitore të ngushtë prej 2:1 ndaj Dinamo K
Barcelona fiton me vuajtje (VIDEO) Barcelona ruan kreun e grupit dhe tashmë shkon 9 pikë të plota, pasi sonte mundi Dinamo Kiev jo pa siklet. Skuadra e dre
Trump apo Biden? Rudina Hajdari zbulon se për kë ka votuar si nënshtetase amerikane Përtej faktit që është e infektuar me COVID-19, deputetja opozitare Rudina Hajdari, mbrëmjen e kësaj të mërkure u shfaq
"Disa njerëz do japin llogari", Rio Ferdinand nuk përmbahet ndaj Man United (FOTO LAJM) Humbja 2-1 e Manchester United në Stamboll ndaj Basaksehir dhe golat e ardhur me një mbrojtje inekzistente kanë bërë që