999 rezultate për

dilni

Viti i Ri në shtëpi apo jashtë? Vishni këtë! Gjetët atë që duhet të vishnit për Krishtlindje, po festa nuk mbaroi atë ditë. Pse të mos vishni diçka mahnitëse edhe pë
Hysni Gucati: Dilni të nënshkruani në Prishtinë Tri organizatat e dala nga lufta e UÇK-së, kanë filluar me nënshkrimin e peticionit, përmes të cilit po kërkojnë që Kuve
Komshinjtë dëgjonin klithma nga apartamenti, shkatërrohet grupi i prostitucionit në Durrës Një grup prostitucioni është shaktërruar sot nga policia. Ata kishin marrë me qera një apartament në qytetin e Durrë
Sherr në urgjencën e Korçës, shefi dhunon gazetarët: Dilni jashtë se ju q* rracën (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një kopësht fëmijësh në Korçë, ku edukatorja e kposhtit Zana Brahimllari është dhunuar
Hilet që do t’ju ndihmojnë kur dilni për kamping (VIDEO) Nëse jeni një njeri që ju pëlqen të rrëmbeni çadrën e kampingut ta vendosni në makinë dhe të largoheni pa e ditur se ku
Mos dilni pa çadër nga shtëpia! Sot parashikohen rrebeshe shiu në të gjithë Shqipërinë Vranësira dhe shira të dendur dominojnë zonat Veriore ndërsa reshje më të pakta do të ketë në Qendër dhe Jug të territor
Abrashi: Dilni votoni, kanë mbetur më pak se dy orë Kandidati i LDK-së për Prishtinës, Arban Abrashi ka dhënën një porosi të fundit për qytetarët para mbylljes së qendrave
Voton Labinot Tahiri: Oh dilni bre dilni! Deputeti i AKR-së në Kuvendin e Kosovës, Labinot Tahiri ka votuar para pak minutash. Labinot Tahiri nga Ferizaj, ka b
Mos dilni pa çadra nga shtëpia! Ky është parashikimi i motit për sot Vijon ndikimi i vranësirave dhe reshjeve në ekstremet Veriore dhe Jugore ndërsa fuqizohen reshjet në Verilindje ku prite
Mos dilni pa pallto nga shtëpia! Ky është parashikimi i motit për sot Kthjellime të shkurtra por vranësira të shpeshta dhe shira të pakët kryesisht në Veri dhe Qendër. Pasditja fuqizon vr
Hilet që do t’ju ndihmojnë kur dilni për kamping (VIDEO) Nëse jeni një njeri që ju pëlqen të rrëmbeni çadrën e kampingut ta vendosni në makinë dhe të largoheni pa e ditur se ku
Mos dilni pa pallto nga shtëpia! Ky është parashikimi i motit për sot Kthjellimet dominojnë të gjithë vendin deri në mesditë kur sërish vranësirat shfaqen në Veri dhe Qendër duke sjellë resh
Ahmeti: Dilni votoni pa frikë e në mënyrë demokratike (VIDEO) Edhe lideri i BDI-së Ali Ahmeti ka votuar sot në Zajaz dhe bëri apel qytetarëve që të dalin masivisht në votime duke vot
E fusin si mik në shtëpi, pedofili shqiptar abuzon me vajzat e rumunit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali. Policia ka vënë në pranga një , 43-vjeçar, akuzuar për pedofili. Mësohet se
Mos dilni pa xhupa nga shtëpia! Ky është parashikimi i motit për sot Kthjellimet dominojnë të gjithë territorin deri në mesditë kur vranësira lokale shfaqen në Veri dhe Verilindje. Pjesa
Mos dilni pa çadra nga shtëpia! Ky është parashikimi i motit për sot Orët e para të së shtunës mbeten me vranësira dhe shira në pjesën më të madhe të vendit por me dëborë në zonat e thella
Mos dilni pa çadrat nga shtëpia! Shi e shtrëngata në të gjithë vendin Deri në mesditë, vijon dominimi i kthjellimeve me vranësira kalimtare në veri dhe pjesën më të madhe të qendrës por vran
Këtij polici mos i dilni para, e fut plumbin në vrimë të gjilpërës (FOTO LAJM) Një efektiv i Policisë Ushtarake i ka lënë të gjithë me gojë hapur gjatë një stërvitjeje të përbashkët teksa ka qëlluar
Keni planifikuar të dilni? Mësoni si do jetë moti sot Kushtet e motit dominohen nga alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare në ultësirën perëndimore ndërsa vranësira m
Kujdes me gjobat, dilni në komision edhe për shkelje që s’i njeh Kodi Rrugor Gjobat nga Policia Rrugore kushtojnë shumë jo vetëm për xhepin, por edhe për të gjithë atë burokraci që të duhet të ndje