999 rezultate për

dilara

Dilara bëhet nënë për herë të parë Aktorja e famshme turke Ebru Ozkan, e njohur në Shqipëri si Dilara në filmin turk ‘Fate të Kryqëzuara’ është bërë nënë p
Shikoni sesa shumë ka ndryshuar Dilara, nuk njihet Ebru Ozkan është sinonim i bukurisë turke, aktorja më shumë se për profesionin e saj komentohet për pamjen joshëse dhe s
Dilara jep lajmin e mirë, së shpejti do bëhem nënë Ebru Ozkan, aktorja turke, e njohur për rolin e Dilara-s në serialin “Fate tё kryqёzuara”, prej një viti gëz
Dilara e “Fate tё kryqёzuara” martohet me shqiptarin (FOTO LAJM) Pak muaj më parë, Dilara e njohur në “Fate tё kryqёzuara” pati një jehonë të madhe në Shqipëri dhe jo vetëm,
Dilara e lidhur me një shqiptar, ja kush është fatlumi (FOTO LAJM) Një ndër aktoret më në zë për momentin, e njohur si Dilara nga seriali "Fate të kryqëzuara" është plotësisht e dashuruar
Gylseren dhe Dilara pas xhirimeve...mike për kokë (FOTO LAJM) Në serialin “Fate të kryqëzuara” ato janë armike, por në jetën reale, sikundër vajzat e tyre në rol, janë mikesha mjaft