999 rezultate për

dikush

Veliaj: Me Ramën jemi mish e thua Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka folur për marrëdhënien e tij e kryeministrin Rama. shpeshherë për të
Fejohet këngëtarja e njohur, merr unazën kushedi sesa karatëshe Pas dy vitesh bashkë, ikona e muzikës, Jennifer Lopez dhe ish- sportisti Alex Rodriguez janë fejuar! Të famshmit, të cil
Pas divorcit, këta janë partnerët e rinj të VIP-ave shqiptarë (FOTO LAJM) Të përjetosh divorcin nuk është e thjeshtë, por ama disa emra të njohur shqiptarë kanë mundur të ringrihen, të rinisin j
VIP-at shqiptarë që pas divorcit gjetën një dashuri të re (FOTO LAJM) Të përjetosh divorcin nuk është e thjeshtë, por ama disa emra të njohur shqiptarë kanë mundur të ringrihen, të rinisin j
"A mërzitet burri kur vjen vonë në shtëpi?", Elhaida vihet në siklet nga fëmijët Elhaida Dani ka qenë e ftuar këtë mbrëmje në Piter Pan ku u vendos para pyetjeve të sinqerta të fëmijëve të cilët nuk ha
Haradinaj porosit Thaçin: Nuk je zëdhënës i SHBA-së Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është pyetur sot në lidhje me deklaratat e Presidentit Hashim Thaçi se taksa po
Përdhunim në Kosovë e Shqipëri, reagon ashpër vajza e zv.kryeministrit Dy ngjarjet më të debatuara dhe të përfolura të ditëve të fundit, janë përdhunimet e dy të miturave, përkatësisht të një
Mos u gëzoni, a do të mendojë dikush për sektorin privat? Analisti Dukagjin Popovci ka deklaruar se nuk ka vend pr mburrje se kush është me meritori për ligjin e pagave, pasi hen
Spalletti i drejtohet Perisicit: Dikush që nuk mund të kontribuoj për skuadrën do të jetë jashtë saj Luciano Spalletti ka shpjeguar ndryshimet taktike që bën që Interi të humbet si dhe ka thënë për Ivan Perisic se nëse ai
Dikush po lan hesapet me bandën e "Il Padrinos", detaje nga atentati i fundit në Vlorë Mikel Mehmeti, i plagosuri në atentatin e ndodhur mbrëmjen e së hënës në qytetin e Vlorës, rezulton person i afërt me të
Flori e pranon hapur se i mungon dikush, për kë e ka? Flori Mumajesi shquhet për këngët e tij dedikime dhe historitë e shumta të dashurisë, pasi mesa duket ky njeri dashuron
Dikush ju ndjek në ëndërr dhe zgjoheni të tmerruar? Ky është shpjegimi Ndonëse mesatarisht një person i sheh katër deri në gjashtë ëndrra brenda një nate, shumica prej tyre harrohen derisa zg
Dafina kërcen në shtrat me të brendshme, dikush i bie me shuplakë në prapanicë (VIDEO) Dafina Zeqiri po vazhdon të sjellë video provokuese. Këtë herë Dafina shihet se është zgjuar me tingujt e këngës së saj
Përfaqësuesi i veteranëve: Dikush po bën luftë speciale kundër UÇK-së Dhomat e Specializuara të Kosovës, ose ndryshe Gjykata Speciale, e funksionalizuar plotësisht që nga 5 korriku i vitit 2
Studentët ultimatum Ramës: "Dikush do mbajë përgjegjësi, afat deri në orën 16:00" Studentët që protestojnë para kryeministrisë për plotësimin e kërkesave të tyre, duket se janë shumë të vendosur për ta
Rrëfimi i frikshëm për drogën e Lazaratit Përmes dëshmive, bisedimeve dhe intervistave brenda në fshatin e Lazaratit, sillet në vëmendje se çfarë ndodhte brenda k
Gazetarja flet pa "doreza": Pse vajzat e ekranit lidhen me djem të "këqij" Vajzat e reja që duan famë me çdo kusht, kanë një prapavijë të errët. Zgjedhin të dalin me djem të inkriminuar për të
I vjedhin varësen e shtrenjtë, këngëtarja shqiptare ka një lutje Me siguri të gjithë e keni vënë re që gjithmonë këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha mbante një varëse me em
Alarm në veri, dikush po hulumton pasuritë nëntokësore Banorët e Vllahisë janë ankuar se persona që prezantohen si të huaj, por që flasin serbisht kanë shkuar në Vllahi për të
Haradinaj për idenë e Thaçit: Kufijtë, ujku mjegull do Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj e ka komentuar idenë e Thaçit për ndryshimin e kufijve.