999 rezultate për

diko

Handanovic i’a dedikon fitoren në derbi dy personave të veçantë Interi i Luciano Spalletti-t ka mposhtur AC Milan mbrëmjen e kaluar në derbin e madh të Milanos. Zikaltrit fituan 3-2
Doni të dini si do të jetë trupi i një gruaje pas moshës 40 vjeçare Si të gjithë ditëlindjet e tjera, edhe 40-vjetori meriton të festohet, ndaj mos u bëni më të këqinj seç duhet me veten.
"Më dha gjithçka", aktori i njohur shqiptar i dedikon tatuazh bashkëshortes (FOTO LAJM) Aktori i njohur i emisionit "Duplex", Visjan Ukcenaj, ka ndarë me ndjekësit në Instastory gjestin më të bukur për bashkë
Si ndryshon trupi i gruas pas kësaj moshe Si të gjithë ditëlindjet e tjera, edhe 40-vjetori meriton të festohet, ndaj mos u bëni më të këqinj seç duhet me veten.
Mire apo keq? Si ndikojnë ushqimet pikante në organizëm Ushqimi pikant është i preferuar për shumë persona Dihet se ky lloj ushqimi stimulon funksionimin e duhur të metabolizm
Dafina i dedikoi këngë për ndarjen? Reagon Ledri Vula Dafina Zeqiri dhe Ledri kanë kohë që janë ndarë, por akoma diskutohen shumë në media. Këtë herë Dafina publikoi këngë
Rikthehet dimri i acartë në Kosovë, -9 Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se edhe nesër moti do të jetë i ftohtë, shkruan Albeu.com Temperat
Gjermani tenton të ndikojë në bllokimin e integrimit të Shqipërisë në BE Gjermania ka dërguar sinjalin e parë se çfarë do të ndodhë në mbledhjen e qershorit të Këshillit të Ministrave të BE-së,
Deklarata e fortë: Byreku pengon zhvillimin e trurit Psikologia turke, Nejla Avci ka pohuar se byreku ndikon negativisht në zhvillimin e trurit, sipas shtypit turk, raporton
Prekëse, Nantes i dedikon Salas fitoren në Kupën e Francës (VIDEO) Një fitore e dedikuar për Emiliano Sala, nuk mund të ishte ndryshe për klubin e Nantes, shkruan Albeu.com. Të ballaf
Rregulla të reja për azilantët në Gjermani, ndikon edhe te shqiptarët Agjencia e lajmeve, AFP dhe gazeta “Die Welt” citojnë një draft të Ministrisë së Punëve të Brendshme në Berlin: „Kush e
Shënoi kundër Barcelonës, sulmuesi i Sevillas ia dedikon golin të zhdukurit Sala (VIIDEO) Sevilia arriti një fitorje të madhe mbrëmjen e djeshme kundër Barcelonës. 2-0 ishte rezultati final i takimit të Kup
Këngëtari i njohur i del në mbrojtje Balilit: Mirësinë tënde nuk ta hedh poshtë askush Gjykata e Krimeve të Rënda disa minuta më parë ka marrë vendimin për të lënë në "arrest me burg pa afat" Klement Balilin
Mos e mbani shtëpinë gjithmonë të rregullt, do të habiteni sa keq ndikon te ju Ndoshta jo të gjithë e njohin profesor Mario Sergio Cortella, por në kontekstin e shpërndarjes së shkencës edukative ësh
Higuain: Golin ja dedikoj Gattusos, tani të mundim Juventusin Gonzalo Higuain arriti dje të shënontë gol pas një mungesë prej 61 ditësh, konkretisht që nga Milan-Sampdoria e 28 tetor
​Kompozitori i famshëm i dedikon një koncert Messit Ylli argjentinas i Barcelonës, Lionel Messi, ishte tema e një koncerti të kompozitorit të famshëm, Daniel Pacittit, i ci
Si ndikon kripa e tepërt në shëndetin e trurit Nëse keni një regjim të pasur në kripë, dijeni që nuk po i bëni trurit asnjë favor! Prej kohësh është vërtetuar se grimc
Flori e thotë hapur, kujt ia dedikoi këngën "Plas" Flori Mumajesi fitoi edicionin e 20-të të “Këngës Magjike”, me një këngë që rrëmbeu zemrat e publikut të titulluar "Plas
Nuk do ta besoni kush ndikon më shumë në rënien e flokëve Rënia e flokëve që në moshë të hershme mund të jetë e trashëguar nga prindërit. Mirëpo, jo gjithmonë kjo gjë është gjene
U tha se ishte për Elvanën, Flori tregon kujt ia dedikoi këngën “Plas” Edhe pse u përfol shumë si një dedikim për Elvana Gjatën, në fakt Flori ka vendosur ta tregojë vetë se kujt i përket kjo