999 rezultate për

dijk

Liverpool gjen pasuesin e Virgil van Dijk Sipas gazetarit italian, Fabio Santini, Liverpooli është një hap para të gjithëve për të siguruar shërbimet e mbrojtësit
Vjen goditja e dytë për Van Dijk, humb edhe Evropianin Sezoni për Virgil Van Dijk mund të quhet i përfunduar, por mbrojtësi holandez rrezikon të humbasë edhe Europianin verën
Ndeshja me Ajax, Klopp: Të gjithë mendojnë se kjo skuadër nuk ka të ardhme pa Van Dijk Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp ka mohuar kategorikisht pretendimet se Të Kuqtë do të bien pa mbrojtësin Virgil van D
Kërcënohet portieri i Evertonit për dëmtimin e Van Dijk Jordan Pickford ishte autor i një ndërhyrje të ashpër ndaj Virgil Van Dijk në derbin e “Merseyside”, ku mbrojtësi dëmtoi
Ndërhyrja e frikshme ndaj Van Dijk, Federata Angleze merr vendim për portierin e Evertonit Jordan Pickford është shkaktari kryesor që Virgil Van Dijk do të operohet dhe do të mungoj të paktën gjashtë muaj. Po
E ka rivalin kryesor në fushë, Laporte me mesazh të madh për Van Dijk Virgil Van Dijk do t’u mungojë fushave të paktën për gjashtë muaj pasi do t’i nënshtrohet një operimi në gju pas lëndimi
Humbi sezonin, Van Dijk u drejtohet tifozëve me një letër prekëse Mbrojtësi i Liverpool, Virgil van Dijk ka reaguar pas lëndimit të tmerrshëm që pësoi dje ndaj Everton. Portieri Jorda
ZYRTARE/ Van Dijk i nënshtrohet operacionit në gju Virxhil Van Dajk do të qëndrojë për një kohë të gjatë larg fushave. Mbrojtësi holandez do t’i nënshtrohet ndërhyrjes
Robertson "lutet" për Van Dijk: Nuk duhet humbur një lojtar si ai Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgili van Dijk përsoi dje një lëndim të tmerrshëm në derbin e "Merseyside" ndaj Evertonit, ta
Van Dijk humb sezonin, këta janë 8 lojtarët që mund ta zëvendësojnë Virgil van Dijk me shumë gjasë ka humbur pjesën e mbetur të sezonit. Për fat të keq, Premierliga nuk zgjati shumë kët
Frikë te Liverpool, Van Dijk me shumë gjasa ka humbur sezonin Liverpooli nuk shkoi dot përtej barazimit 2-2 në derbin ndaj Evertonit në "Goodison Park", në një përballje ku nuk mungu
Publikohen pamjet, Van Dijk del nga spitali me paterica (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgili van Dijk përsoi dje një lëndim të tmerrshëm në derbin e "Merseyside" ndaj Evertonit, ta
Liverpool në ankth, përveç Van Dijk ka shqetësime edhe nga Thiago Alcantara Dje u zhvillua derbi i madh anglez, ai ndërmjet Evertonit dhe Liverpoolit, takim ky që i takoi xhiros së pestë në Premie
Ndërhyrja brutale e Pickford, Van Dijk mund të humbasë sezonin Virgil Van Dijk me shumë gjasë ka humbur sezonin 2020/21. Një nga mbrojtësit më të mirë në botë, anëtari i Liverpool,
Formacionet zyrtare, Milan-Bologna Milan luan ndaj Bologna në orën 20:45 në javën e parë të Serie A. Kuqezinjtë duan ta nisin me këmbën e mbarë kampion
Statistika që tregon se Van Dijk nuk është mbrojtësi më i mirë në botë Në një statistikë që Van Dijk nuk dëshiron ta dëgjon. Asnjë lojtar nuk ka bërë më shumë gabime që kanë rezultuar me
Bonucci tregon kush janë 2 mbrojtësit më të mirë në botë Leonardo Bonucci ka folur para ndeshjes Itali0Holandë duke deklaruar se Van Dijk dhe Giorgio Chiellini janë dy nga pesë
Van Dijk i ndërpret intervistën, Xherdan Shaqiri e kap "me shqelma" (VIDEO) Mesfushori i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, teksa po jepte një intervistë, ku fliste për mungesën e aktivizimit të tij gj
Dhjetë qendërmbrojtësit më të mirë në botë Virgil van Dijk ka frenuar konkurrencën e ashpër nga dyshja e Real Madridit, Sergio Ramos dhe Raphael Varane për tu shpa
Klopp ka qenë arsyeja pse Van Dijk zgjodhi Liverpoolin Qendërmbrojtësi holandez, Virgil van Dijk konsiderohet si mbrojtësi më i mirë në Premierligë. Ai kaloi te Liverpool n