999 rezultate për

dier

Formacionet zyrtare, Chelsea-Tottenham Në orën 17:30 do të luheri derbi i Londrës mes Chelsea dhe Tottenham. Të dyja skuadrat luftojnë për kreun. /albeu.co
Dier lë Tottenham me 10 lojtarë për të kryer nevojat personale, Mourinho e ndjek nga pas (VIDEO) Tottenham ka kaluar tutje në EFL Cup, pasi mposhti Chelsean pas ekzekutimit të penalltive, me kohën e rregullt të ndeshj
Dalin pamjet e sherrit Dier-Alli, Mourinho nxit përplasjen (VIDEO) Në serinë dokumentarit dedikuar skuadrës së Tottenham, “All or Nothing: Tottenham Hotspur”, të prodhuar nga Amazona, jan
U ngjit nëpër shkallët e stadiumit për tu përleshur me tifozin, ky është dënimi për Dier Eric Dier i Tottenham është suspenduar me katër ndeshje nga FA pasi shkoi në shkallët e stadiumit për të përballur një t
Minatori humbi jetën në Martanesh, arrestohet brigadieri Eshtë arrestuar brigadieri në minierën e Martaneshit ku humbi jetën një 56 vjeçarit. Sipas informacioneve mësohet se
Tërmeti godet Italinë, qytetarët në panik Italia është goditur pak më parë nga një tërmet me magnitudë 4.2 të shkallës rihter. Mësohet se epiqendra e tij ka qe
Didier Drogba ndihmoi për të ndaluar luftën civile në vendin e tij Ishte data 8 tetor e vitit 2005. Matematika e kualifikimit për Kupën e Botës “Gjermania 2006” ishte e thjeshtë. Një f
Tërmeti i fuqishëm shkund Paqësorin, alarm për cunami (FOTO LAJM) Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.9 të shkallës rihter ka shkundur Japoninë dhe Rusinë Lindore pak më parë. Nga t
Franca e vendos, pas Deschamps në stolin e kombëtares do të ulet Zinedin Zidane Franca i ka vënë syrin Zinedine Zidane për të zëvendësuar Didier Deshamps, pasi trajneri i kampionëve të botës të largoh
Lëkundje tërmeti në Prizren, ku ishte epiqendra dhe çfarë magnitude Lëkundje tërmeti janë ndier mëngjesin e ditës së sotme në Kosovë. Shërbimi Gjeologjik i Kosovës dhe Qendrës Sizmike E
Janullatos flet hapur: Jam ndier i kërcënuar në Shqipëri Kryepeshkopi Anastas Janullatos rrëfen se në Shqipëri është ndier i rrezikuar për jetën e tij. Në një intervistë për ag
Toka nuk gjen qetësi, sa lëkundje janë ndier gjatë natës Lëkundjet e tërmetit vijojnë në Tiranë dhe Durrës. Mësohet se disa lëkundje janë regjistruar gjatë natës. Sipas IGJEU
E zëvendësoi pas 29 minutash lojë, Mourinho tregon arsyen e "injorimit" Jose Mourinho e ka zëvëndësuar Erik Dierin dje pas vetëm 29 minutash lojë. Në ndeshjen ndaj Olimpiakos, trajneri port
Vendi tundet sërish nga tërmeti Një tjetër lkundje e fortë tërmeti është ndier pak para momentesh. Kjo lëkundje, mësohet të jetë me magnitudë 4.4 me
Tërmet në Maqedoni, ku ishte epiqendra dhe sa ballë Dridhje toke janë rregjistruar ditën e sotme në pjesën perëndimore të Maqedonisë. Tërmeti ka qenë me magnitudë 3.9 si
Kujdes, ky çaj nuk duhet pirë para gjumit Një pjesë e mirë e jona nuk janë të kujdesshëm për pijet e darkës, në mënyrë që të bëjnë një natë më të qetë. Shumë lloj
Ky çaj nuk duhet pirë para gjumit Një pjesë e mirë e jona nuk janë të kujdesshëm për pijet e darkës, në mënyrë që të bëjnë një natë më të qetë. Shumë lloj
Bulqiza zgjohet e frikësuar nga tërmeti Një tërmet 3.5 ballë ka rënë Bulqizë, në orën 4 të mëngjesit të së shtunës. Tërmeti saktësisht është ndier në orën 3:58
"Herë si brigadier, herë si menaxher": Ilda Bjeleri sqaron përfundimisht largimin nga Supersport (FOTO & VIDEO) Moderatorja e Supersport, Ilda Bejleri e ftuar sot në “Wake up” foli për shkaqet e largimit pas 11 vitesh karrierë. Ajo
Kryemadhi: Nuk jam e varfër, pasurinë e kam nga babai brigadier (VIDEO) Kryetarja e LSI-së ka folur për herë të parë për vilën e saj që ka te Gjiri i Lalzit. Ajo është shprehur se nuk është e