999 rezultate për

diego

Simeone paralajmëron Juventusin: Diego Costa është një kafshë e vërtetë Atletico Madrid po bëhet gati për ndeshjën e së mërkurës në Ligën e Kampionve teksa do të presë në Wanda Metropolitano J
Diego Perroti pranë largimit nga Roma Forma spektakolare që po kalon Zaniolo por edhe dëmtimet e shumta kanë detyruar Diego Perrotin të mednojë largimin nga
Budallallëqet e Diego Costas nuk kanë fund, shikoni çfarë i bën shokut të skuadrës (VIDEO) Përtej bëmave dhe zënkave në fushën e lojës, Diego Costa mbetet i njëjtë edhe jashtë saj. Sulmuesi i Atletico Madrid
Diego Laxalt do qëndrojë te Milani Diego Laxalt do të vijojë të qëndrojë te Milani. Thashethemet për lagimin e tij i ka dhënë fund vetë menaxheri i futboll
Kjo do të jetë paga e Diego Godin te Interi Mediat e njohura italiane kanë raportuar se Diego Godin ka arritur marrëveshje me Interin, ku do të nënshkruajë një kont
Lajme të mirë vijnë për gjëndjen e Diego Maradona (VIDEO) Lajme të mira vijnë reth gjëndjes së legjendës Diego Maradona. Ai ka lënë spitalin në Buenos Aires teksa qëndroi vetëm 2
Diego Maradonën, shtrohet me urgjencë në spital Diego Maradona është keq. Sipas mikut gazetar Lio Pecoraro ‘nuk ka asgjë të rëndë’. Por ndërkohë frika është. Maradona i
Atletico Madrid presion Romës për Kolarovin Diego Simeone kërkon me cdo kusht të transferojë te Atletico Madrid Aleksandër Kolarovin e Romës. Sipas El Gol Digit
Yjet që po ndjekin live ndeshjen mes River Plate dhe Boca Juniors në Bernabeu Një numër i madh yjesh të futbollit kanë vendosur që të jenë të pranishëm në superclasicon mes River Plate dhe Boca Juni
Atletico gjen zëvendësuesin e Diego Costas Diego Simeone është duke kërkuar një alternativë në sulm dhe Maxi Gomez është një zëvendësim që ai e ka identifikuar për
Diego Costa do të operohet, përfundon viti 2018 për spanjollin Diego Costa e ka mbyllur vitin 2018 teksa do ti nënshtorohet një ndëryrje kirurgjikale, shkruan Albeu.com. 30 vjec
Formacionet zyrtare: Atletico Madrid - Barcelona Atletco Madrid dhe Barcelona do të përballen sonte me njëra-tjetrën , ndeshje e vlefshme për javën e 13 të La Ligas.
Maradona shijon fitoren, feston si i çmëndur (VIDEO) Diego Armando Maradona vijon të bëjë ende buje. Legjenda e Argjentinës ka festuar si i cmëdur fitoren e ekipit të tij Do
“Çmenduria” e Maradonës me Ferrarin e zi Diego Armando Maradona njihet si një ndër personat më të “çmendur” në futboll. Bëmat e tij nuk kanë fund as në ditët e s
Xavi “shuplakë” Maradonës: Messi është i pakrahasueshëm Xavi Hernandez thyen heshtjen dhe flet për akuzat e Diego Armando Maradonës në drejtim të Lionel Messit sa i përket perf
Milito tregon lojtarin që do të vendos derbin Ish-lojtari i skuadrës së Interit, Diego Milito ka folur së fundmi për derbin e Madoninës, Inter-Milan e cila do të luhe
Diego Costa i vë "zjarrin" derbit madrilen Vetëm një ditë na ndan nga derbi i madh i Madridit ku do të përballen Atletico Madrid dhe Real Madrid. Për ti "vënë
Koha kur Lionel Messi kopjonte golin e Maradonës (VIDEO) Ai padyshim është lojtari më i mirë botë, dhe këtë gjë e ka vërtetuar që kur ishte i një talent i vërtetë. Lionel Me
Luis Enrique me dhimbje koke, humbet Diego Costan para ndeshjes me Anglinë Një lajm i trishtë vjen për trajneri e Spanjës, Luis Enrique. Në debutimin e tij me përfaqësuesen spanjolle, ish-trajner
Befason Enrique, lë jashtë Ligës së Kombeve disa yje Edhe Spanja së fundmi është berë gati për Ligën e Kombëve, ku ka publikuar edhe listën me lojtarët e thirrur për këtë ko