E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

dick

Modric reagon shumë ashpër pas humbjes Mesfushori Luka Modric është një nga lojtarët më me eksperiencë te skuadra e Realit. Ai u shfaq mjaft i ashpër pas hu
Rrëfehet Belica: Të jesh pjesë e Partizanit është diçka e madhe për mua "Të jesh pjesë e këtij ekipi, është diçka e madhe për mua. Nuk do doja vetëm 200, por do thosha sa me shumë që të jetë e
Prag ndeshja me Wolves, Arteta: Diçka ende mungon te Arsenali Menaxheri i Arsenalit, Mikel Arteta, ka folur për mediat para ndeshjes ndaj Wolves ku pranoi se ekipi i tij po përballet
HOROSKOPI/ Gjej diçka të re dhe intriguese, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Tani për tani misioni juaj i vërtetë i madh është të rivendosni gjithçka dhe të filloni nga e para. E kaluara n
3 shenjat që tregojnë a jeni të lumtur A je i/e lumtur? Ka 3 shenja që jua zbulojnë këtë gjë! Ke diçka për t’i treguar vetes Disa persona dështojnë dhe v
Kuvendi voton pro ngritjes së Komisionit për raportin e Dick Martyt Kuvendi ka miratuar me 83 vota pro “ngritjen e komisionit të posaçëm të Kuvendit “Për administrimin e dokumentacionit dh
Del Piero shpërthen me kritika ndaj Interit: Skuadër e përçarë Alessandro del Piero ka komentuar për Sky Sport me fjalë të ashpra paraqitjen e bërë nga Inter-i mbrëmjen e sotme kundër
Rama thumbon opozitën: Nuk jam i sigurt se ky agresion është diçka e mirë Kreu i qeverisë Edi Rama ka zgjedhur sot të thumbojë opozitën me fjalët e të madhit Ismail Kadare, për akuzat e bëra si
Mafia kërcënon me jetë Dritan Abazoviçin dhe familjen e tij Drejtori ekzekutiv i Koalicionit URA, Zoran Mikić dha alarmin në lidhje me sigurinë fizike të kreut të politikanit
Oriola Marashi paska surpriza, e ëma i zbulon sekretin në emision (FOTO LAJM) Xhoi Jakaj, e ëma e modeles Oriola Marashi, ishte e ftuar këtë pasdite te "Rudina" në Tv Klan. Ajo tregoi ekskluzivisht
Këngëtarja shqiptare e humb fare, videoklipi i ri është më i egër nga ç'jemi mësuar Miley Cyrus dhe Dua Lipa bashkuan forcat për të sjellë këngën e tyre të parë "Prisioner" dhe nga ç'kemi parë deri tani,
Test: Kafsha që shihni më parë mund të zbulojë diçka të re për personalitetin tuaj Ekzistojnë disa teste që na shpjegojnë kuptimin e vërtetë të gjërave që shohim. Mund të jetë thjesht një pamje, por në s
Nëse do të kesh bark të sheshtë, ka diçka që nuk duhet ta hash në drekë Nëse e ke prej kohësh dëshirën për të pasur bark të sheshtë dhe ia ke vënë vetes detyrë, ka disa hapa që duhen respektua
ZYRTARE/ Mayweather rikthehet në ring në vitin 2021, diçka e madhe na pret Boksieri Floyd Mayweather do rikthehet në ring për luftë me 28 shkurt 2021 në Tokyo Dome. Boksieri i pensionuar me re
Rama nxorri në dritë raportin e Dick Martyt, Meta: Kërkon të heqë vëmendjen Presidenti Ilir Meta e ka quajtur kërkesën e socialistëve për të ngritur komision parlamentar për raportin e Dick Martyt
Balla i mban krahun Ramës: Votuan raportin e Dick Marty, Basha dhe Berisha të kërkojnë falje Kuvendi ka ngurrur një komisioni të posaçëm mbi raportin e Dick Marty, i cili u bë shkak për një proces ndaj ish-krerëve
Këngë me Noizyn? Tayna po përgatit diçka më të madhe (FOTO LAJM) Postimet nga i njëjti vend bënë që ditën e djeshme në media të përflitej se Tayna dhe Noizy po bashkëpunojnë për një kën
Eksperti ngre dyshimet për shifrat e Ministrisë: Diçka nuk shkon! Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho shkruan se ka një mospërputhje mes shifrave të publikuara nga Ministria për COV
I afërmi i 69-vjeçarit që u hodh nga Infektivi: Ishte në gjendje të mirë, në Tiranë i bënë diçka Ditën e sotme një tjetër person u hodh nga kati i dytë i Infektivit, por fatmirësisht shpëtoi dhe aktualisht është në gj
Rama i përgjigjet Bashës: Beogradi nuk e donte atë raport, por e miratuat ju! Fol Lulëzim, thuaje të vërtetën! Kryeministri Edi Rama i është përgjigjigjur në Twitter kryedemokratit Lulzim Basha në lidhje me raportin e Dick Marty i