999 rezultate për

dibra

U plagos me armë zjarri, ndërron jetë në spital i riu nga Dibra Një i ri nga Dibra u vetëplagos ditën e sotme, ngjarja ndodhi në fshatin Ndershen, njësia Adminstrative Reç të Dibrës.
U dyshua për COVID-19, dalin analizat e testit për 37-vjeçarin nga Dibra Një 37-vjeçar që dyshohej se ishte i infèktuar me korònavirus, ka ndërruar jetë pasditen e të hënës në Spitalin Rajonal
I përfshirë në organizata kriminale, kapet dibrani me rrezikshmëri të lartë Policia e Dibrës ka arrestuar një tjetër person të shpallur në kërkim ndërkombëtar për "Trafikim i lëndëve narkotike" dh
Rama zbulon dy bashkitë që u frikësohet për COVID-19: Dibranët dhe pogradecarët të kenë kujdes! Gjatë një komunikimi në Facebook kryeministri ka treguar dy bashkitë sipas tij problematike, që i kishte më merak. Ra
Asnjë rast! Rama: Dibra e Gjirokastra do të ketë lehtësime të mëdha Rama ka shpjeguar pse qytete të ndryshme në vend do kenë një rifillim gradual në aktivitetin ekonomik, të ndryshëm nga n
Dibra vazhdon rezultatet fantastike ndaj koronavirusit Dibra më shumë se dhjetë ditë pa ndërprerë po vazhdon të kalon pa raste të reja me virusin korona, përkundër se testimet
Shkon në 285 numri i të prekurve me koronavirus, vdes 79-vjeçari nga Dibra Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë shënuar 26 raste të reja me koronavirus
Shkon në 201 numri i të infektuarve me koronavirus në Maqedoni Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se edhe 21 persona kanë rezultuar pozitiv në testin për koronavirus, me çka numri t
Edhe 5 pacient të infektuar me koronavirus, mes tyre edhe 4 punonjës të shëndetsisë nga Dibra Edhe 5 pacient të infektuar me koronavirus, mes tyre edhe 4 punonjës të shëndetsisë nga Dibra Ministria e Shëndetësis
Dhunuan dhe grabitën dibranin, arrestohen 4 persona Policia e Dibrës zbardh ngjarjen e ndodhur në datën 22.02.2020, ku disa persona vodhën me dhunë sende me vlerë në një ba
Dëshmia e djalit të ish-ministrit të Zogut: Si e pushkatuan vëllain tim me 8 të tjerë të grupit "Bashkimi Demokrat" Publikohet historia e panjohur e Abdurrahman Dibrës me origjinë nga Dibra e Madhe, i cili pasi u diplomua për Shkencat P
Gjenerali vë në pozitë Allën pas videoskandalit: Nëse e ndjen veten dibran, jep dorëheqjen! Kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla ka shkuar në SPAK, një ditë pasi gazetari investigativ Artan Hoxha ka publikuar vi
Humb luftën me kancerin rapsodi i njohur dibran (FOTO LAJM) Ditën e sotme, është ndarë nga jeta rapsodi i njohur dibran, Sherif Dervishi. Ai është shuajtur në moshën 58-vjeçare
Skandali me pasaportat, si u bënë dibranë 2 basketbollistët amerikanë me ngjyrë Mashtruesit nuk përdorin armët për të arritur qëllimin e tyre. Në botën e sportit, janë të shumta rastet ku sportistët k
Plagosi me armë zjarri, kush është dibrani i ekstraduar sot nga Franca Një 20 vjeçar është ekstraduar nga Franca pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar. Klevi Filka lindur në Peshkopi,
Ky dibran i dhuroi 15 mijë euro studentes që doli të "lypte" për nënën e sëmurë Shqiptari nga Dibra e Madhe, Astrit Kërkuti, vendosi të dhuronte 15 mijë euro për nënën e sëmurë të një studenteje. N
Albana Osmani tregon pse refuzoi propozimin për martesë nga dibrani Për herë të parë, Albana Osmani ka treguar pse nuk pranoi propozimin e veçantë për martesë që mori nga një person që nuk
Albana Osmani për dibranin që e propozoi: Media e shfrytëzoj, unë e takova (FOTO LAJM) Në vitin 2015 Albana Osmani mori një propozim të veçantë për martesë, nga një person që ajo nuk e njihtë më parë. Ai
Paloka: Ja si e identifikova trafikantin e drogës në zgjedhjet e Dibrës në 2016 Sipas demokratëve, skema e shitblerjes së votës përfshinte edhe grupe kriminale që kultivonin kanabis. Edhe pse Dibra nu
Donika Klenja nga Dibra, studentja e dalluar në Universitetin e Bristolit Donika Klenja nga Dibra, është studente e dalluar e Mjekësisë Qelizore dhe Molekulare në Universitetin Bristol në Angli.