999 rezultate për

diaz

Nate Diaz kërkon t’i shkaktojë humbjen e parë Khabibit Një prej “luftëtarëve” më të mirë në UFC, Nate Diaz nuk do të duelojë me Dustin Poirier për shkak të një dëmtimi të këti
Mariano Diaz në ankth, ende nuk ka debutuar me Realin Mariano Diaz është në kërkim të debutimit me Real Madridin, derisa ai u transferua në Real gjatë këtij afati kalimtar, p
E dashura e Marianos, e "çmendur" pas kafshëve (FOTO LAJM) Për të mbushur boshllëkun e Cristiano Ronaldo, Real Madridi ka krikthyer në ekip sulmuesin brazilian, Mariano Diaz. M
ZYRTARE/ Ky lojtar merr numrin 7 te Real Madrid Që nga largimi i Cristiano Ronaldos, numri 7 te Real Madridi nuk kishte gjetur ende zëvendësues. Por së fundmi klubi
Kjo është e fejuara seksi e Diaz që do zëvendësojë Georginan Me largimin e Cristiano Ronaldos, nga Real Madrid është larguar edhe një imazh tjetër që pëlqehej nga mijëra tifozë.
Çifti Diaz, zëvendësojnë Ronaldon dhe Georginan Për të mbushur boshllëkun e Cristiano Ronaldo, Real Madridi ka krikthyer në ekip sulmuesin brazilian, Mariano Diaz. M
Zbulohet prapaskena, Lyon kishte arritur marrëveshje me një tjetër klub për Diaz por më pas Reali... Mariano Diaz është transferuar tek Reali për shifrën e 33 milion eurove. Ai kishte kaluar vjet në Francë për 8 milion
Zyrtare: Reali bën goditjen e madhe në merkato Real Madrid ka zyrtarizuar transferimin e sulmuesit Mariano Diaz, nga Lyon. Në një deklaratë të publikuar në rrjetet
Reali gjen “pasuesin” e Ronaldos në Francë Media spanjolle raportojnë se klubi i Real Madrid e ka gjetur zëvendësuesin e Cristiano Ronaldos. Bëhet fjalë për su
Shkrimtari i Pulitzer lë Festivalin pas akuzave për ngacmim seksual Shkrimtari Junot Diaz, fitues i çmimit Pulitzer është tërhequr nga një festival letrar në Australi pasi një shkrimtare t
Cameron Diaz del në pension Ajo është një nga aktoret më të famshme të Hollivudit, me filma si "Charlie’s Angels", "Shrek" dhe "There’s Something Ab
I dhanë ilaçet e gabuara, 63 vjeçarja në gjumë për dhjetë ditë Dhënia e ilaçit jo të duhur nga një farmaciste për një paciente, i ka kushtuar kësaj të fundit 10 ditë gjendje të rëndua
STATISTIKË / Shpërthimi i Mariano Diaz tek Lyon, 16 gola në 32 ndeshje Mariano Diaz i cili u largua nga Real Madridi ku ishte vetëm një zëvendësues që ngrohte stolin, por me të arritur në kam
Vret veten djali i Fidel Castro, shkencëtari i trajnuar nga ish-Bashkimi Sovjetik (FOTO LAJM) Djali më i madh i Fidel Kastro, "Fidelito" ka vdekur pasi vrau veten, njoftoi media kubane. Gazeta zyrtare e shtetit
Presidenti i Lyon rebelohet me Realin e Madridit për Marianon Presidenti i Lyon, Jean Aulas ka shpërthyer ndaj mediave dhe ka mohuar raportimet që thonin se Real Madridi ka kontratën
Ju kujtohet vajza e "Zhades"? Ja si është shndërruar ajo sot (FOTO LAJM) E mbani mend “Klonin”! Serial ky që mblodhi shumë shikues para ekranit. I ndërtuar mbi një dramë të bukur, që ka traj
Vendoset në Shkup “Monumenti i Diazepamit" (FOTO-VIDEO) "Luftëtarët urbanë" janë kthyerpërsëri ne aksion, kësaj radhe me vendosjen e një "monumenti" me mbishkrim të antidepresa
Diaz shokon të gjithë, mund McGregor me tap out (FOTO & VIDEO) Vetëm 3 muaj ka zgjatur dominimi i Conor McGregor në Artet Marciale Mikse, pasi kampioni irlandez është mundur mbrëmë ng
Sherr para sfidës: Do të të ha të gjallë (VIDEO) Nesër në mbrëmje, në Las Vegas, do të zhvillohet përballja e Arteve Marciale Mikse (MMA) midis irlandezit Conor McGregor
Cameron Diaz, e gatshme për një familje të madhe 42 vjeçarja Cameron Diaz, së bashku me burrin e saj po planifikojnë që të krijojnë një familje të madhe, e për këtë, në