999 rezultate për

diana

Të vishesh si vjehrra? Kate e bëri dhe shkëlqeu njësoj si Princeshë Diana (FOTO LAJM) Kate Middleton riktheu në vëmendje look-un e vjehrrës së saj të ndjerë me një fustan të guximshëm ngjyrë magenta me pik
Të vishesh si vjehrra? Kate e bëri dhe shkëlqeu njësoj si Princeshë Diana (FOTO LAJM) Kate Middleton riktheu në vëmendje look-un e vjehrrës së saj të ndjerë me një fustan të guximshëm ngjyrë magenta me pik
Aspak dashuri, zbulohen letrat e Princit Filip për Princesh Dianën (FOTO LAJM) Princesha Diana dhe Princi Charles patën një divorc të ashpër që shqetësoi të gjithë Familjen Mbretërore. Detaje inti
"Jeni esëll? Pusho! S'ju vjen turp?", si i drejtohet mediave kryeministri që "duam" (VIDEO) I ftuar në Opinion, mbrëmjen e djeshme Rama u pyet për lirimin e Lulzim Berishës, i cili është në listën e OFL-së, teksa
Rama s’i ndahet Klodiana Lalës: Je esëll? S’të vjen turp moj zonjë! Pas 7 vitesh në qeveri kryeministri Edi Rama thotë se në luftën kundër krimit nuk ka patur aleatë as prokurorët as gjyk
Plas keq mes Ramës e gazetares në Opinion: Mbylle gojën kur flas unë! Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama, është i ftuar në emisionin “Opinion”, ku fillimisht foli gjatë për makinat që pë
"Çmenduritë" e Princeshës, dalin fotot e dashura të Dianës (FOTO LAJM) Edhe sot, Princesha e dashur Diana është një figurë e paharrueshme e Mbretërisë Britanike. Edhe pse vdiq mjaft e re,
Zbulohet letra e papublikuar më parë e Princeshës Diana (FOTO LAJM) Paul Burrell, një ish-shërbëtor i Princeshës Diana, ka zbuluar një letër private që nuk është publikuar më parë. Fjal
Ju duhet një e tillë, kjo këmishë e Princeshë Dianës pritet të bëjë namin në 2020 (FOTO LAJM) Kthimi pas në kohë është ajo çfarë po përjetojmë në botën e modës. Ne po "vjedhim" nga garderoba e nënave dhe gjysheve t
Grabitet televizioni lokal në Peqin Gjatë mbrëmjes së djeshme maskat kanë grabitur godinën e televizionit "Klaudiana". Mësohet se persona ende të pa iden
Një personazh plot me mistere, cilat janë fjalët e fundit të Princeshë Dianës (FOTO LAJM) Princeshë Diana është një nga personazhet më të përfolura të Familjes Mbretërore, edhe pse nuk jeton më. Ajo lindi më
Teoria e princeshë Dianës u vërtetua: Pse e mbante Harryn më afër se William (FOTO LAJM) Princesha Diana historikisht është sjellë më ngrohtë me Princin Harry dhe për këtë ka pasur një arsye të fortë. “Ajo
32 vite më i madh, kush është milioneri që u fejua me mbesën yll të Princeshës Diana (FOTO LAJM) Me sa duket do të kemi një tjetër dasmë mbretërore së shpejti! Mbesa 29-vjeçare e Princeshës Diana, Lady Kitty Spence
Në këto foto të Princeshë Dianës, fshihet një gënjeshtër e madhe Aleanca e Princeshës Diana dhe Princit Çarls është ende një nga më të diskutuarit në mbarë botën. Duket se ne dimë gjith
Princeshë Diana fshihte një sekret në këpucët e saj të martesës Ka kaluar pak kohë që nga mbushja e plot 20 viteve që nga vdekja tragjike e Princeshës Diana. Por ama familjarët vec
"Çmenduritë" e Princeshës, dalin fotot e dashura të Dianës (FOTO LAJM) Edhe sot, Princesha e dashur Diana është një figurë e paharrueshme e Mbretërisë Britanike. Edhe pse vdiq mjaft e re,
Zbulohet sekreti, pse Lady Diana mbetej vetëm për Krishtlindje Mbretëresha Elizabeth e Anglisë, duket se nuk e gëlltit dot faktin që nipi princi Harry dhe e shoqja Meghan Markle nuk j
Historia e trishtë e gruas: I pari kishte familje, burri i dytë u largua pa e marrë vesh shtatzaninë “Historia ime” ka sjellë ditën e sotme historinë e dhimbshme të një gruaje, e cila u martua në moshën 33-vjeçare me një
Klodiana Lala “përplaset” me Salianjin: I kishe premtuar 200 mijë euro Gazetarja Klodiana Lala ka debatuar me ish-deputetin demokrat, Ervin Salianji, i cili është i ftuar këtë mbrëmje në emis
"Çmenduritë" e Princeshës, dalin fotot e dashura të Dianës (FOTO LAJM) Edhe sot, Princesha e dashur Diana është një figurë e paharrueshme e Mbretërisë Britanike. Edhe pse vdiq mjaft e re,