999 rezultate për

diamanti

I propozoi për martesë, Selvija tregon unazën e diamantit që i dhuroi Shpat Kasapi (FOTO LAJM) Në 24 dhjetor të vitit që lamë pas, Shpat Kasapi kurorëzoi dashurinë me partneren e tij, Selvijen, me fejesë. Në Inst
Burri iu vra me snajper, kush është Floresha që po kthehet në Shqipëri me 3 fëmijët Floresha Rasha është gruaja që do të kthehet së bashku me 3 fëmijët e saj nga kampi Al-Hol i Sirisë. Ajo ndodhet në karr
"Ëndrra e shumë femrave", ja sa kushton Diamanti i Bardhë i Përsosur Një diamant i rrallë mbi 100 karat, i cilësuar ndryshe Diamanti i Bardhë i Përsosur muajin e ardhshëm pritet të dalë në
"Diamanti në shkretëtirë" është gati për Katar 2022 (FOTO LAJM) Katari po përgatitet për zhvillimin e Kupës së Botës 2022. Stadiumet e reja po marrin formën përfundimtare për të qen
Lulzim Basha i pasur si "sheik": 11 mijë euro unazë diamanti, 700 mijë euro prona (FOTO LAJM) Në vitin 2005 Lulzim Basha deklaronte më shumë se 700 mijë euro prona dhe llogari, në deklarimin fillestar të pasurisë.
Diamanti i dytë më i madh në botë prej 1.758 karat, peshon 350 gramë Diamanti gjigant Sewolo, i dyti për nga madhësia në botë, do të thyhet në Antverpen ku kompania HB prej tij do të prodho
Me unazë përrallore diamanti, aktorja e njohur i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Aktorja amerikane, Amanda Bynes, e njohur për filmat "She's the man", "What a girl wants", është fejuar. Lajmin e bu
Melasa, diamanti i zi që zgjidh dhjetëra probleme shëndetësore Melasa është një lëng i trashë, i errët, i nxjerrë gjatë procesit të rafinimit të kallam sheqerit. Ai përmban nivele të
Me orë Rolex dhe unazë diamanti, zbulohet shifra marramendëse që mban në dorë CR7 (FOTO LAJM) Portugezi Cristiano Ronaldo është një nga futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave e për pasojë edhe një nga sporti
Festa e Krishlindjes, te Juventus shendrit nga diamanti i CR7 (FOTO LAJM) Përpara se të përqendrohet në impanjimin e fundit të vitit në kampionat, të mërkurën në shtëpinë e Sampdoria, e në final
Propozim me unazë diamanti, aktorja e famshme sapo i dha fund beqarisë! (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Emma Stone i ka thënë "Po" partnerit të saj, Dave McCary. Dyshja po shijon prej dy vitesh romancën e
Mjekja i vjedh "pacientes" së vdekur unazën e diamantit dhe e shet Një ndihmës mjeke është arrestuar pasi i mori nga gishti unazën një pacienteje të vdekur dhe e shiti në një dyqan pengje
Grabitet diamanti 50 karatësh, me vlerë 1,6 milionë euro Policia japoneze është vënë në ndjekje të një diamanti 50 karatësh, me vlerë 1,6 milionë euro, i grabitur në një argjend
U arrestua me armë në Shkodër, kush është i riu që vodhi orën me 52 gurë diamanti Një i ri, i cili është dënuar më herët për grabitje me armë, është arrestuar sërish nga policia pak kohë, pasi ka dalë n
Tha “Po”! Xheni e BB merr propozimin me unazë diamanti në ditën e saj të lindjes (FOTO LAJM) Ish-konkurrentja e edicionit të fundit të “Big Brother Albania”, Xheni Mhillaj, ka festuar ditën e djeshme 24-vjetorin e
Merr fund kriza e marrëdhënies së Elvanës Gjatës me Ervin Matën (FOTO LAJM) Ky 14 Shkurt nuk ishte “mjaltë” për protagonisten e filmit “Dy gisht mjaltë”, ku Elvana Gjata u dashurua dhe u martua me
Gjendet diamanti i dytë më i madh në botë Në një minierë në Bostvana është gjetur diamanti i dytë më i madh i regjistruar në histori. Sipas një njoftimit të kompa
Diamanti blu më shumë se 20 karat u paraqit në Botsuana Një diamant i madh blu me peshë më shumë se njëzet karat u paraqit sot në Botsuana, ku u zbulua ky gur i çmuar. Okava
Mia Khalifa bëhet gocë "për shpi" dhe e ndan mendjen për t'u martuar (FOTO LAJM) Pornostarja Mia Khalifa është një ndër femrat më të njohura në mbarë botën, e cila së fundmi ka ndarë me miliona ndjekës
Zbulohet diamante i rrallë në formë zemre Një diamant i rrallë që prezantohet në ditën e duhur. I tillë është ky diamant që ka formë natyrale të zemrës. Diaman