999 rezultate për

diabolik

Vrasësi i tifozëve të Lacios po kërkohet në Shqipëri Hetimi i vrasjes së llojit mafioz të Fabrizio Pistelli-t, 53-vjeçarit që ishte kreu i një bande italo-shqiptare, po prih
Arrestimet e protestuesve, Basha: Plan diabolik i Ramës, thirrje oficerëve dhe prokurorëve të mos binden Kryetari i opozitës Lulzim Basha dha një deklaratë për shtyp lidhur me arrestimet e fundit të protetsuesve në Librazhd.
Basha sulmon Ramën nga Spitali Ushtarak: Deklaratat e tij diabolike Nga Spitali Ushtarak, Lulzim Basha ka deklaruar se një nga shkaqet e ngjarjes ne Lazarat ishte dhe shkuarja e efektivëve