999 rezultate për

dhurata

Harrojnë hatërmbetjet, Harry dhe Megan Markle i dërgojnë dhurata për ditëlindje Kate Middleton Marrëdhënia e tyre, sipas raporteve dhe disa fakteve, mund të mos shkojë në ditët më të mira, por Princi Harry dhe Megan
"Gjërat e vogla më mbushin shpirtin", Fifi përlotet nga dhurata surprizë (FOTOLAJM) “Gjërat e vogla ma mbushin shpirtin!” Kështu është shprehur Fifi pas një dhurate modeste që ka marrë së fundmi. E motra
Mami apo motra? Dhurata Dora prezanton të ëmën dhe do të "shokoheni" (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora i ka habitur të gjithë me një postim të bërë së fundmi. Ajo ka pozuar pranë së ëmës, d
Çmimi që do të paguajmë për dhuratat e Erdoganit Nga Andi Bushati: Sot në Ankara ka ndodhur një ngjarje e pazakontë. Kryeministrit shqiptar i është organizuar
Kini kujdes! 10 dhurata që nuk është mirë t’i bëni në fundvit Është e vërtetë që dhuratat i pëlqejnë të gjithë, por në shumë raste ato përfundojnë nëpër cepa dollapësh që nuk hapen a
Kush e krijoi mitin e Babagjyshit? A ekziston vërtetë Babagjyshi? Kjo është pyetja më e shpeshtë që bëjnë fëmijët në ditën e Krishtlindjes. Edhe pse në vet
Dhuratat e çuditshme që anëtarët e familjes mbretërore shkëmbejnë gjatë festave Në Krishtlindje ne tradicionalisht ofrojmë dhurata për njëri-tjetrin. Ndonjëherë dhurata me vlerë financiare, herë emoci
Berisha: Shitja e detit, dhurata e Ramës për Vitin e Ri për shqiptarët Ish-kryeministri Sali Berisha reagoi pasi Greqia miratoi dekretin presidencial për zgjerimin e ujërave territorial në De
Nga pjata prej argjendi te maskat prej ari, zbuloni dhuratat që ka marrë Rama si kryeministër Nga librat, kravatat, medaljet e deri te pjatat prej argjendi, pikturat dhe maskat prej ari – BIRN zbardh listën e 183 d
Djali i Vuçiç viziton Kosovën Danilo Vuçiç, djali i Presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç ishte së fundmi në Kosovë. Ai ka vizituar komunitetin ser
Në shtëpinë moderne dhe dhurata luksoze, si i pritën Krishtlindjet motrat Vjollca (FOTO LAJM) Motrat Vjollca, Marina dhe Luana kanë uruar Krishtlindjet me një fotografi të ëmbël. Motrat e famshme kanë pozuar së bas
Dhurata ideale! 10 librat që duhen lexuar këtë prag festash Libri mbetet një prej atyre dhuratave të paçmuara, që i bën ballë kohës dhe hapësirës dhe për festat e fundvitit është i
"Mjaft luajte me mua", Dhurata Ahmetaj sapo konfirmoi ndarjen nga Xherdan Shaqiri (FOTO LAJM) Në prill të këtij viti, të gjitha mediat zienë nga lajmi i lidhjes më të re në shoëbiz-in shqiptar, këngëtates Dhurata A
"Nuk mund të ishtë më mirë", kështu duket Dhurata Dora në 28-vjetorin e lindjes (FOTO LAJM) Dhurata Dora feston përvjetorin e 28-të të lindjes. Këngëtarja ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale, me anë të
Hiti i radhës, Dhurata Dora publikon "Harrom" (VIDEO) Më në fund “Harrom” nga Dhurata Dora erdhi dhe këngëtarja preku zemrat e të gjithëve! Ashtu siç kishte paralajmëruar
Në momente intime dhe dhurata luksoze, Adelina Tahiri i bën bashkëshortit urimin romantik (FOTO LAJM) Kanë kaluar dy vite që nga martesa e Adelina Tahirit me partnerin maqedonas, Serjozha Markov. Ndërkohë në gusht ë vitit
Ja 20 ide si të suprizoni të dashurit tuaj me dhurata të lira dhe të thjeshta Periudha e pandemisë na bëri të kalojmë një kohë të vështirë. Ju mund të jeni të tensionuar pasi në llogarinë tuaj n
Një vjehrrë si ajo, mamaja e Olsit përkëdhel Eglin me dhurata (FOTO LAJM) Partnerja e Olsit, Egli ka krijuar një marrëdhënie shumë të mirë me vjehrrën e saj e kjo shihet edhe nga postimet e tyre
E keni bërë gabim, si duhen paketuar dhuratat (VIDEO) Jemi fiks në periudhën e festave dhe mesa duket dhuratat që keni blerë duhen paketuar. Por nuk dini si? Në fakt nj
Ide dhuratash për Krishtlindje në kohë pandemie Ka ardhur momenti ku mendojmë për dhuratat, me të cilat bëjmë të lumtur të afërmit tanë. Ashtu si shumë gjëra të tjera k