999 rezultate për

dhjetorit

Denoncimi tek Berisha: Mësuesit ende pa marrë rrogat e dhjetorit Mësuesit ende nuk kanë marrë ende rrogën e muajit dhjetor. Denoncimin e bën një mësues përmes një mesazhi dërguar ish
Dëshmia tronditëse e djalit të Zhaneta Metanit: Përdhunoi mamin në motel… Anxhelo, djali i Zhaneta Metanit, gruas që u vra bashkë me motrën mëngjesin e 31 dhjetorit nga Përparim Tela konfirmoi s
Meta rrëfen përfshirjen në lëvizjen e dhjetorit: Doja të hyja në ambasada Presidenti Ilir Meta ka qenë sot në emisionin “Opinion”, në një rrëfim të gjatë për jetën dhe aktivitetin e tij politik.
Pa të brendshme? Marina Vjollca çmend rrjetin me look-un e 31 dhjetorit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, moderatorja Marina Vjollca njoftoi se "Klanifornia" do të jepet në natën e ndërrimit të viteve. Ata kan
Për një vit të mbarë, ja çfarë duhet të vini në tryezë mbrëmjen e 31 Dhjetorit Besoni apo jo në besëtytni këto ushqime përveçse sjellin fat janë shumë të shëndetshme. Pse të mos i përfshini në da
Spasovski paralajmëron plan të posaçëm për natën e 31 dhjetorit Ministri i MPB-së në ‘Studio 10’ u bëri thirrje qytetarëve që të festojnë festat e fundvitet në mënyrë të përgjegjshme p
Nata e parë e Festivalit të 59 të Këngës, si u veshën VIP-at (FOTO LAJM) Pavarësisht kushteve të pandemisë, mbrëmjen e djeshme nis edicioni i 59-të i Festivalit të Këngës, ku njëzet e pesë kri
Nëse edhe ju e teproni me ushqimin gjatë dhjetorit, bëni këtë supë herë pas here Kjo është receta detox e një supe mjaft të thjeshtë: e pasur me ushqime që kanë veti të largojnë fryrjen e barkut, do t’
Facebook dhe Instagram ndryshime të rëndësishme, çfarë pritet të ndodhë pas 21 dhjetorit Gjiganti i teknologjisë Facebook, ka zvogëluar numrin e shërbimeve që ofron në Evropë në aplikacionet Messenger dhe Inst
Shifrat e dhimbshme, mbi 30 mijë viktima në 13 ditët e para të dhjetorit në SHBA Në Shqipëri, numri i viktimave vijon të mbetet i lartë. Totali i tyre kapërceu kuotën e 1003 personave që kanë humbur je
Manastirliu flet për vaksinën kundër COVID-19: Pas 20 dhjetorit do të nisin testimet e shpejta Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka deklaruar nga Durrësi se testet e shpejta janë shp
Franca vendos orar të ri policor, çfarë do të ndodhë pas 15 dhjetorit Prej 15 dhjetorit Franca do të vendosë orarin e ri policor që do të nisë prej orës 20:00 deri më 06:00, për të frenuar
"Udhëtoja rrugëve plot baltë në gjendje ekstaze", Berisha iu kthehet kujtimeve me studentët e 8 dhjetorit Sot, në 30-vjetorin e Lëvizjes së Dhjetorit, ish-kryeministri Sali Berisha iu është rikthyer kujtimeve të atyre viteve p
"Fëmijët u përleshën me të", Hilë Gjini tregon si e sulmoi fqinji mëngjesin e 1 dhjetorit Hilë Gjoni,43 vjecari i plagosur më 1 dhjetor në fshatin Balldre të Lezhës ka treguar se si fqinja e sulmoi me armë zjar
Manastirliu tregon vendimin e ri pas 1 dhjetorit: Mësimi do alternohet, online dhe me prani fizike Komiteti Teknik i Ekspertëve, nisur nga situata epidemiologjike ka vendosur që t’i rekomandojë Ministrisë së Arsimit, Sp
Flet shkencëtari që zbuloi vaksinën kundër COVID-19: Ky dimër do jetë i vështirë! Ugur Sahin, shkencëtari që qëndron pas vaksinës së krijuar nga Firmat Biontech dhe Pfizer i ka thënë Sky News se njerëzi
COVID-19/ A do të izolohemi sërish? Manastirliu tregon skenarin pas 2 dhjetorit Nga nesër, Shqipëria do të rivendosë orën policore, për shkak të rritjes së ndjeshme të rasteve dhe viktimave nga Covid-
Denoncimi: Qeveria nuk i ka dhënë ende pensionin e dhjetorit invalidëve Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar qeverinë se nuk po i jep pensionet e invalidëve për muajin dhjetor 2019. Ber
Goli i Shaqirit nominohet si më i miri i dhjetorit (VIDEO) Janë nominuar 8 golat më të bukur për muajin dhjetor në Premier League. Emrat e rëndësishëm të kampionatit janë pjesë e
Nga minus 6 deri në 10 gradë! Si do të jetë moti për festat në Shqipëri Ditë të ftohta por me diell pritet të jetë moti për festat e fundvitit. Rënia e temperaturave është ndjerë që në fillimi