999 rezultate për

dhimitri

Deputetja ia thotë në fytyrë Ramës: Ti ushtron bullizëm Deputetja e opozitës, Fatjona Dhimitri ka akuzuar Ramën se “po tenton me cdo kusht te ngrije fjalen e lire te zerave opo
Fatjona Dhimitri ngre tonin ndaj Lleshajt: Si e justifikoni dhunën e policëve?! Kryetarja e Komisionit të Medias, Fatjona Dhimitri gjatë interpelancës për dhunën policore gjatë protestës së Teatrit,
"Po më shkarkoni", Fatjona Dhimitri ankohet pas vendimit për zëvendësim Shkarkimi i deputetes së opozitës së re, Fatjona Dhimitri nga kryesia e Komisioni të përhershëm të Kuvendit është shoqër
Infektohet me COVID-19 mjeku shqiptar, lajmin e jep Pipero Mjeku Pëllumb Pipero ka konfirmuar se mjeku Dhimitër Kraja, i cili u rikthye për të shrbyer në spital, është prekur nga
Debate te Komisioni i Medies, largohet e bojkoton kryetarja Fatjona Dhimitri Kryetarja, Fatjona Dhimitri është larguar, duke bokotuar komisionin e Medias, deri në tërheqjen e dy projektligjeve për
EMRI/ Një tjetër rrjedhje tek PD-ja, kjo kandidate kërkon mandatin (FOTO LAJM) Tjetër rrjedhje nga radhët e Partisë Demokratike. Bëhet fjalë për kandidaten Fatjona Dhimitri e cila ishte në listat e P
Dhimitri dhe Niko, dy "të dashuruar" që sillen ndryshe me popullin e tyre Duket se ka një kimi mes shefave të diplomacisë greke dhe shqiptare, Nikos Kotzias dhe Ditmir Bushati. Edhe pse kanë
Shqiptari sakrifikoi jetën për të shpëtuar alpinistin grek Një i ri shqiptar ka humbur jetën gjatë një një ngjitjeje në malin e Olimpit në Greqi. Ilia Dhimitri, 26 vjeç, ishte
Vdes në mënyrë misterioze 23-vjeçari nga Përmeti, tre vite më parë humbi nënën Bashkia Përmet gjatë ditës së sotme ka njoftuar se 23-vjeçari Endri Dhimitri ka ndërruar jetë në mënyrë të mistershme.
Ekstradohet nga Athina 30 vjeçari i akuzuar për trafik droge Lidhur me akuzat për trafik droge, një 30 vjeçar është ekstraduar nga Athina. Nga Zyra Qëndrore Interpol Tirana, sot në
Bashkëshortja e gjyqtarit: Dhimitrin e futën në "grackë" Bashkëshortja e gjyqtarit Dhimitër Pojanaku, i cili u arrestua pak ditë më parë nën akuzën e korrupsionit mohon që bashk
Dhimitri Avramopullos në SHBA: Maqedonasit duhet të flasin greqisht Ministri grek i Mbrojtjes Dhimitri Avramopullos me tentim për fyerje u përgjigj në pyetjen e korrespodentit të Agjencisë
Avramopulos: Emri? Faji i Shkupit Çështja e Qipros dhe e emrit të Maqedonisë ishin temat kryesore të takimit të së dielës në mbrëmje mes ministrit grek të
Bashkia reagon për ndërtimin e unazës Nënkryetarja e Bashksië së Tiranës Albana Dhimitri ka reaguar për projektin e ndërtimit të unazës sëmadhe duke thënë se
Dhimitri: Mashtrimet e Bashës "ditën me diell" Premtimi i kandidtait për kryebashkiak Lulzim basha për hipotekat ka bërë që të reagojë bashkia e Tiranës përmes numrit