Kryebashkiaku i Pogradecit pranon lajmin e Albeu.com pasi e përgenjështroi
999 rezultate për

dhimbja

Këto janë 10 simptomat që nuk duhet ti neglizhoni kurrë Është koha e vitit kur ne jemi raskapitur nga kollitjet, teshtimat apo dhimbjet e kokës. Ndërsa në shumicën e rasteve
Ronela Hajati: Kjo ishte dhimbja më e madhe që kam përjetuar (FOTO LAJM) Ronela Hajati së shpejti do të sjellë projektin e ri muzikor. Këtë njoftim këngëtarja e ka bërë përmes rrjeteve sociale.
Greqia vendos armët strategjike në kufi, fillon dhimbja e kokës për turqit (FOTO LAJM) Ministri i Mbrojtjes i Greqisë, Panos Kamenos ka dhënë dritën jeshile për të pozicionuar në format luftimi armët strateg
3 mënyra efektive si të lehtësoni dhimbjen e dhëmbëve pa qenë nevoja të shkoni tek dentisti Dhimbja e dhëmbit është padyshim një nga dhimbjet më të padurueshme që thuajse të gjithë e njihni. Në shumicën e rasteve
Ushqimet që duhet të shmangni nëse vuani nga dhimbja e kokës Dhimbja e kokës është një shqetësim shumë i shpeshtë dhe mund të përkeqësohet nëse jemi në stres. Puna në vende të mbyll
Vuani nga dhimbjet e shpinës dhe nervi shiatik, ja receta çudibërëse Ne kemi vendosur t’ju paraqesim një recetë dhe ju kurrë nuk do të vuani nga dhimbje e nervit shiatik! Recetë për dhimbje
Mentor Haziri: Dhimbja e dashurisë që ndjeva për Agnesa Vuthajn Për karrierën e re në Irlandë këngëtari i njohur, Mentor Haziri rrëfeu detaje në “Kënga Magjike”, ndërkohë që sapo ka pu
Zhytja në ujë të ftohtë të hapur ofron lehtësim të menjëhershëm nga dhimbja Një notim i shkurtër, i mprehtë në ujë të ftohtë mund ta ofrojë një alternativë për ilaçet e forta kundër dhimbjes dhe n
Versioni final i këngës “Mall”, që përfaqëson Shqipërinë në Eurovizion (VIDEO) Së fundmi, Bushpepa ka prezantuar videon zyrtare, e cila do të prezantojë këngën "Mall". Kënga është tërësisht në gj
7 dhimbje të frikshme të gjoksit që po i ngatërroni me atakun në zemër Dhimbjet e kraharorit mund të jenë të frikshme, kuptohet dhe ju duhet patjetër të telefononi urgjencën nëse mendoni se j
Çfarë karakteristikash ka dhimbja e kokës te tumoret e trurit? Dhimbja e kokës te tumoret e trurit nuk është fare specifike, pra shumë lehtë e mashtron pacientin dhe mjekun. Në 9 % të
Varfëri e skajshme, Xhensila përlotet nga dhimbja në sytë e fëmijëve në Kashar (FOTO LAJM) Xhensila dhe Bes Kallaku janëbërë sot pjesë ë nisëm Fundjavë ndryshe i janë gjendur pranë një prej familjeve të varfëra
Dhimbja e kokës pa ilaçe merr fund falë kësaj teknike Më shumë se një herë ne mund të prekemi nga dhimbje koke të rënda ose migrenë të shkaktuar nga stresi, dhe një faktor tj
Nëna e Almirit: Dhimbja për humbjen e Almirit me ka bërë nënë të paaftë për fëmijët Mixhevere Kasumi, nënë që përjetoi vetëm pak momente me të birin, ka mundur para disa javësh të shpjegoj dhimbjen e cila
Dhimbja pllakos familjen e Aldisonit, ata nuk dinin asgjë për historinë me Arielën U fol shumë për familarët e Ariela Muratit dhe dhimbjes që pllakosi në shtëpinë e tyre, por edhe familja e Aldisonit ësh
Bjordi ''çlirohet'' nga dhimbja për Adelajdën, i rikthehet projekteve të radhës (FOTO LAJM) E mori famën në Big Brother për mënyrën sesi e përjetoi atë eksperiencë dhe për lidhjen që pati me të ndjerën Adelajda X
Dallimet kryesore mes gripit dhe ftohjes Gripi është një infeksion respirator akut i shkaktuar nga viruset e ndryshme. Është e rëndësishme t’i kuptojmë dhe njohi
Ja si shërohet dhimbja e veshit në kushtet e shtëpisë Dhimbja e veshit është një dhimbjet më të padurueshme. Por në rast se kjo dhimbje iu ndodh natën dhe nuk keni asnjë m
Pini këtë lëng magjik dhe i thoni lamtumirë dhimbjes së gjunjëve E rëndësishme mbi këtë sëmundje është të dihet se kjo nuk trajtohet menjëherë. Megjithatë, ekzistojnë disa trajtime që n
Nga dhimbja e gishtave deri tek ndryshimi i zërit, këto janë 7 simptomat e kancerit të mushkërisë Kanceri i mushkërive është lloji i dytë i kancerit më i përhapur si tek femrat ashtu dhe tek meshkujt sipas American Can